Rüyda Kız Çocuğu Görmek


Rüyada kız çocuğu görmek bol kazanç sağlamak demektir. Ferahlık, huzur, afiyet gibi manalara da gelir. Kız çocuğu aynı zamanda rüyayı gören kişi için hayırlı ve helal bir iş ya da helal kazanç olarak da yorumlanır.

Rüyada Anne Sütü Emen Kız Çocuğu Görmek

Bir kimse rüyasında anne sütü emen, anne sütü ile beslenen bir kız çocuğu görürse ki bu kız çocuğunun yaşı hiç önemli değildir, bu kişi hayırlı işler yapacaktır.

Bir Kadının Rüyasında Kız Çocuğu Görmesi

Bir kadın rüyasında kız çocuğu görürse bu kadın iş hayatına atılacak, hayatında değişiklikler yaşayacaktır. Bu iş onu psikolojik ve ekonomik yönden ferahlatacak, rüyayı gören kadın huzur bulacaktır.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada kız bebek görmek hayra yorumlanmıştır. Hele ki rüyayı gören kişi yeni doğmuş bir kız bebek görmüş ise bu kişi en çok istediği ve arzu ettiği ameline ulaşacaktır.

Bekar Birinin Rüyasında Kız Çocuk Görmesi

Bekar bir kadın ya da bekar bir erkek rüyasında kız çocuğu görürse bu onun hayatında bir takım değişiklikler olacağına işarettir. İş, okul ya da özel hayatı ile ilgili bir değişiklik söz konusudur.

Rüyada Güzel Kız Bebek Görmek

Rüyasında güzel bir kız bebek gören kişi rahat bir hayat sürecektir. Çünkü rüyada kız bebek görmek rahatlığı ve huzuru getirirken güzel bir kız bebek daha da büyük bir rahatlık ve daha da büyük bir huzur demektir.

Rüyada Kız Çocuğun Ağlaması

Rüyada kız bebeğinin ya da kız çocuğunun ağlaması hayırlı yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin sıkıntı ile karşılaşacağı ve bu sıkıntılardan kolay kolay kurtulamayacağı manasına gelir.

Rüyada Kız Çocuğuna Sarılmak

Rüyada kız çocuğuna sarıldığını gören kişi reel hayatta kimsesiz ve yardıma muhtaç biri ile karşılaşır ve bu kişiye yardım ederek onun sevabına nail olur:

Rüyada Kız Çocuğu Evlat Edindiğini Görmek

Bir kimse rüyasında kız çocuğu evlat edindiğini görürse bu kişi yakın zamanda biri ile tanışır ve bu tanıştığı kişiden çok büyük iyilikler görür.