Rüyada Zümrüt Görmek


Rüyada zümrüt görmek rüyayı gören kişi için hem dünya hem de ahiret mutluluğu anlamı taşır. Bu kişi dünyada insanlar tarafından sevilip sayılan bir kimse olur. Ahirette ise Allah aşkıyla yanıp tutuşan sağlam bir kimse olduğundan hayırlı kimselerden sayılır.

Rüyada Zümrüt Kolye Görmek

Rüyada zümrüt kolye görmek rüyayı gören kişinin kendisine hayırlı bir kısmet çıkacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi bu kısmetinin farkına varırsa ve elinden kaçırmazsa onun için çok hayırlı olacaktır.

Rüyada Zümrüt Yüzük Görmek

Rüyada zümrüt yüzük görmek iş anlamına gelir. Ama bu iş sadece yeni bir iş değildir. Bu iş kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu el becerisine dayanan sevdiği bir iştir.

Rüyada Zümrüt Kolye Yaptığını Görmek

Bir kimse rüyasında zümrüt kolye yaptığını ya da yaptığı zümrüt kolyeyi birine hediye ettiğini görürse bu rüya gören kişinin sevdiği birinden güzel bir hediye alacağına işaret eder.

Rüyada Zümrüt Küpe Görmek

Rüyada zümrüt küpe görmek ya da zümrüt küpe taktığını görmek rüyayı gören kişinin aile yaşantısı ile yorumlanır. Rüya sahibi aile hayatında mutlu ve huzurlu günler yaşayacaktır.

Rüyada Zümrüt Yüzük Taktığını Görmek

Bir kimse rüyasında zümrüt yüzük taktığını görürse bu rüya gören kişinin hayatında yeni sayfalar açacağına, güzel gelişmelere adım atacağına işaret eder.

Rüyada Saf Zümrüt Görmek

Rüyada saf zümrüt görmek rüyayı gören kişinin yeni bir işe başlayacağına ve bu iş sayesinde iyi para kazanıp, maddi sıkıntılarının tamamından kurtulacaktır. Artık huzuru bulacak rahatlayacaktır.

Rüyada Zümrüt Taş Kaybetmek

Bir kimse rüyasında zümrüt bir kolyesini yahut gerdanlığını yahut yüzüğünü kaybettiğini görürse bu rüya gören kişinin sevdiği ve değer verdiği maddi değeri olmasa da manevi değeri yüksek bir eşyasını kaybeder.