Rüyada Zenci Görmek


Rüyada Zenci Görmek Zorluk manasına gelir. Rüyasında zenci gören kişi fakirlik çekebilir, içinden çıkılamaz dertlerle uğraşabilir, sıkıntılarla karşı karşıya gelebilir, hasta olabilir, sevdiklerini ya da işini kaybedebilir. Zenci daha çok bu tarz olumsuz manalara gelir. Pek olumlu manada yorumlayan alim yoktur.

Rüyada Zenci Erkek Görmek

Rüyada zenci görmek pek olumlu yorumlanmaz daha çok kötüye yorulur diye söylemiştik fakat rüyada görülen zenci erkek bu tezimizi bir nebze olsun çürütebilir. Çünkü rüyada görülen zenci erkek sıkıntı ile birlikte felahı da beraberinde getirir. Yani kişi sıkıntı yaşar ama bu sıkıntılar sonsuza dek sürmez kısa bir süre içerisinde gider.

Rüyada Zenci Kadın Görmek

Rüyada zenci olsun olmasın kadın hep aynı manaya gelir. Rüyada görülen kadın nefistir. Kişinin nefsine delalet eder. Eğer bu kadın iyi biri ise kişi nefsini köreltmiş iyi biri olmuştur, görülen kadın kötü biri ise tam tersi bir nefs söz konusudur.

Rüyada Zenci Erkek Bebek Görmek

Rüyada görülen zenci erkek bebek rüyada görülen zenci erkek ile aynı manalara gelir. Yani kişi yakında bir sıkıntı yaşayacak ardından bu sıkıntılardan kurtulacaktır.

Rüyada Zenci Kız Bebek Görmek

Rüyada görülen zenci kız bebek ise rüyada görülen zenci kadın ile aynı manaya gelir. Rüyayı gören kişinin nefsini simgeler.

Rüyada Zenci Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada zenci bebek doğurduğunu görmek zor günler manasına gelir. Rüyayı gören kişi ciddi manada sıkıntılı günler geçirecek bu günleri atlatmasına da kimse yardım etmeyecektir.

Rüyada Zenci Olduğunu Görmek

Kişinin yakın zamanda yalanlarının ortaya çıkacağına ve insan içine çıkacak yüzünün kalmayacağına işaret eder. Bu kimse yaptığı hataların hepsinin karşılığını ödeyecektir.

Rüyada Zenci Sevgili Görmek

Rüyada zenci sevgili görmek kişinin iş hayatı ile ilgili bir sorun yaşayacağına ve bu sorunun özel hayatını da derinden etkileyeceğine işaret eder. Kişi iş hayatı ile özel hayatını birbirinden ayırmalıdır.

Rüyada Zenci Biri İle Kavga Ettiğini Görmek

Kişinin kendisi dışındaki herkesi küçümsediğine işaret eder. Rüyayı gören şahıs her zaman kendi menfaatlerini ön planda tutar, başkalarının hayatlarını asla önemsemez. Onun için önemli olan tek bir kişi vardır o da kendisidir.