Rüyada Zayıf Görmek


Rüyada zayıf görmek, çaresizliğin ve elden bir şey gelmemenin işaretidir. Bu rüyanın sahibi, ne yapsa da ne etse de içinde bulunduğu zor durumlardan çıkmanın bir yolunu bulamıyor demektir. Sonuç olarak, her zaman mutsuz olan kişi, kadere isyan etme noktasına kadar gelmiştir, şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zayıf Karne Görmek

Rüyada zayıf karne görmek, korkuların ve kişinin paranoyalarının işaretidir. Sürekli yaptığı işte başarılı olmadığını düşünen kimse, kendi kendisini yeyip bitirmektedir.

Rüyada Zayıf Birini Şişman Görmek

Rüyada zayıf birini şişman görmek, rüya sahibinin zorlukları abartan bir yapısı olduğuna delalettir. Neye el atsa üstünden gelemeyeceğini düşünen kişi, kendi kendisini karamsar bir yapıya iter.

Rüyada Zayıf Not Aldığını Görmek

Rüyada zayıf not aldığını görmek, başarısızlığın ve çalışmamanın işaretidir. İstediklerine ulaşmak için çaba göstermekten kaçınan bu kimse, bunun doğal sonuçlarına da katlanmaya mahkum olacaktır. Kişi, ne kadar üzülse de bu huyunu değiştirmediği takdirde hayatında değişen bir şey olmayacaktır.

Rüyada Zayıf İnek Görmek

Rüyada zayıf inek görmek, çok kötü bir felaketin olacağına işarettir. Doğa üstü bir olay gerçekleşecektir ve bundan pek çok kişi etkilenecektir. Bu rüyanın sahibi, bir an önce dua etmeye başlamalı ve Allah`tan yardım dilemelidir.

Rüyada Zayıf At Görmek

Rüyada zayıf at görmek, rüya sahibinin yaptığı işleri ağırdan aldığına ve çok ağırkanlı bir kişiliği olduğuna işarettir. Bu huyuyla çevresindeki insanları çıldırmayı başaran bu kimse, sürekli şikayet alan biri haline dönüşecektir.

Rüyada Zayıf Kadın Görmek

Rüyada zayıf kadın görmek, güzelliğe ve şıklığa işarettir. Bunu gören kadın yakın zamanda istediği bir bedene ve forma kavuşacaktır. Bu rüyayı gören bir erkek ise, çok güzel bir sevgilisi ya da karısı olacak, demektir.

Rüyada Zayıf Bebek Görmek

Rüyada zayıf bebek görmek, hastalığın ve kadersizliğin işaretidir. Çok beklediği bir olayın gerçekleşmesi üzerine mutlu olan kişiyi, hiç hesap etmediği kötü bir olay beklemektedir. Kişinin bunun için önlemlerini alması gerekmektedir.

Rüyada Zayıf Erkek Görmek

Rüyada zayıf erkek görmek, zavallılığın bir işaretidir. Kudretsiz ve yetersiz olan rüya sahibi, başkaları tarafından da alay konusu haline gelen bir nesne olmuştur. Bu sebepten depresyona giren kişinin bu halden kurtulması için bir an önce özgüven depolaması şart olmuş