Rüyada Yufka Görmek


Rüyada yufka görmek; kazanılacak bir mala, elde edilecek temiz nimetlere işaret eder. Rüyayı gören kişinin rızkı bol olacaktır. İşleri yolunda gidecek, kimsenin eline bakmayacaktır.

Rüyada Yufka Pişirmek

Rüyasında yufka pişirdiğini gören kişi üstündeki yükten kurtulur, feraha erer. Tüm sıkıntıları üzerinden gider.

Rüyada Yufka Açtığını Görmek

Alınacak mala ya da yeni açılacak işe delalet eder. Rüyayı gören kişi ya kendisine bir gayri menkul alır ya da kendi işini açıp kendi işinin patronu olur.

Rüyada Yufka Yapmak

Rüyayı gören kişinin yıllardır uğraştığı ve elde etmeye çalıştığı işi başaracağına delalet eder. Eğer yaptığı yufka güzel olursa iş de kolayca yapılır, güzelce tamamlanır. Eğer eğri büğrü ve düzgün yapılmasa işin tamamlanması biraz zaman alır.

Rüyada Yufka Ekmeği Görmek

Kişinin helal lokma peşinden koşup, açlıktan ölse bile harama el uzatmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Yufka Böreği Görmek

Rüyada yufka böreği görmek birileri ile ortak bir işe girileceğine işarettir. Bu işin hayırlı ya da hayırsız bir iş olması böreğin tadına bağlıdır.

Rüyada Yufka Satmak

Eldeki paranın boşa gideceğine işarettir. Rüyasında yufka satan kişi malını mülkünü bir hiç uğruna heba eder.

Rüyada Yufka Satın Almak

Malın daha da çoğalacağına işarettir. Rüyasında yufka satın aldığını gören kişi malının üstüne mal koyar. Ona dünya nimetlerinin hepsi verilir.

Rüyada Birine Yufka Yaptırmak

Yardımlaşma manasına gelmektedir. Rüya sahibi bir ahbabına iş konusunda yardımcı olur, onun sıkıntılarının gitmesi için elinden geleni yapar.