Rüyada Yırtıcı Hayvan Görmek


Rüyada yırtıcı hayvan görmek pek hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin etrafında onu çekemeyen insanların olduğuna delalet eder. Kendisinin ayağını kaydırmak isteyen, işinde ve evinde huzurunu kaçırmak isteyen bir çok kişi vardır. Bazı alimler ise rüya sahibinin kötü hasletlere sahip olduğuna dair yorumlamıştır. Rüyayı gören kişi birçok kötü huya sahiptir ve bu huylarından kurtulması gerekmektedir.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Rüyada vahşi hayvan görmek rüyada yırtıcı hayvan görmek ile aynı manaya gelmektedir. İkisinin yorumu da aynıdır. Bu sebeple yukarıda yazdığımız yorumlar bu rüyanın tabiri içinde geçerlidir.

Rüyada Yırtıcı Hayvan Öldürmek

Rüyada yırtıcı hayvan öldürdüğünü gören kişi, etrafında bulunan ve kendisinin ayağını kaydırmak isteyen kişilerin tuzağını kendi başlarına yıkar. Bu kişi aklı başında biridir ve neyi ne zaman yapması gerektiğini de gayet iyi bilmektedir.

Rüyada Yırtıcı Hayvan Yakalamak

Rüyada yırtıcı hayvan yakaladığını gören kişi zor ama çok kazançlı bir işe girişir. Eğer, işten kolayca sıkılmaz ve sebat gösterirse, maddi açıdan durumunu güzelleştirir.

Rüyada Yırtıcı Hayvan Tarafından Öldürülmek

Rüyada yırtıcı hayvan tarafından öldürüldüğünü gören kişi, düşmanları tarafından yok edilen, hayatı darmadağın olan biridir. Sessiz ve sakin olması sebebiyle insanlar tarafından hep zulüm görmektedir.

Rüyada Yırtıcı Hayvan Sürüsü Görmek

Rüyada yırtıcı hayvan sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin insanlar tarafından pek sevilmediği düşmanının çok fazla olduğu manasına gelir. Bunun iki sebebi olabilir. Ya rüyayı gören kişi gerçekten tüm bunları hak ediyordur; ya da, insanlar bu kişinin başarısını hazmedemiyordur.

Rüyada Yırtıcı Hayvanların Kavgasını İzlemek

Rüyada yırtıcı hayvanların kavgasını izlemek rüyayı gören kişinin iş hayatındaki ihtirasları gösterir. İş arkadaşlarının hepsi birbirinin kuyusunu kazmaktadır. Herkes kendi menfaatine göre hareket etmektedir fakat rüyayı gören kişi bu insanların dışındadır.

Rüyada Yırtıcı Kuş Görmek

Rüyada yırtıcı kuş görmek, yakın akrabalardan gelecek düşmanlığa işarettir. Bu akrabalar, rüyayı gören kişinin bulunduğu konumu her zaman kıskanmakta, onun hep aşağı bir mertebede olmasını istemektir.

Rüyada Yırtıcı Kuş Öldürmek

Rüyada yırtıcı kuş öldürmek, rüyayı gören kişiye düşmanlık yapan akrabalarını yaptıkları kötülüklerin hepsinin kendi başlarına yıkılmasına yorulur. Rüyayı gören kişi iyi niyeti ve halis biri olduğundan ona yapılan her şey fazlasıyla karşı taraftan çıkar.