Rüyada Yavru Kedi Ölmesi


Rüyada yavru kedi ölmesi yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, sağlığının bozulmayacağına, yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına delalet eder.

Rüyada yavru kedi ölmesi gördüyseniz:

Rüyada kedi ve yavru kedi görmek hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına delalettir.

Rüyada yavru kedi gör büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada gri yavru kedi emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine alamet etmektedir.

Rüyada yavru kedi ve yavru köpek görmek hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine tabir olunur.

Rüyada yavru köpek ve yavru kedi görmek geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yavru kedi kesmek hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada yavru kedi toplamak iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye yorulmaktadır.

Rüyada yavru kedi korumak günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, elindekileri kaybedeceğine delalet eder.