Rüyada Yaralı Asker Görmek


Rüyada yaralı asker görmek, bir tanıdığın haksız yere suçlanmasına, hiç sebep yokken üzüleceği durumlar ve hakaretlere maruz kalması anlamındadır. Rüya sahibine yakın olan, dürüstlüğü ve iyiliğiyle herkesin kalbini kazanmış birinin kendisinden kaynaklanmayan durumlar sebebiyle acı çekecek olduğuna alamet eder. Yapılan yardımların, verilen paraların, sağlanan imkanların değerinin bilinmeyeceğini, kişinin en yakınlarından göreceği kötülüklerden ötürü üzüleceğini de işaret eder.

Ev içinde kalbi kırılan aile büyüklerinin varlığına, kişinin onların kalbini alması, gönlünü hoş tutması gerektiğine ve ağızdan çıkan sözlere dikkat edilmediği takdirde çevredeki insanlara da istemeden dahi olsa zarar verileceğine yorumlanır. Kişinin kendisine verilen her türlü görevi en iyi şekilde yaptığına, sorumluluklarının bilincinde olarak davrandığına ve koşullar ne olursa olsun, haksızlık etmediği gibi, haksızlık ve adaletsizliklere karşı da göğüs gerdiğine yorumlanır.

Rüyada Şehit Asker Görmek

Rüyada şehit asker görmek;  hak yolunda inanmayanları, dine döndürmek ve sünnet ettirmek için verilen savaşta hayatlarını kaybeden kişileri görebilmektir. Rüyada şehit gören kişinin hayat yolunda karşısına çıkacak engellere, zorluklara, sıkıntılara ve dertlere karşı güç ve kudret sahibi olacağına rivayet edilir. Aynı zamanda Allah katında makam ve mevkiye kavuşacağı ruhunu huzura temsil edeceği rivayet edilir.

Rüyada Asker Künyesi Görmek

Rüyada asker künyesi görmek; rüya sahibinin ailesinden ve yakın dostlarından gördüğü destek sayesinde kararlı bir işe girip bu işte kısa zaman da yükseleceğine, yaptığı işlerde elde ettiği başarının kişide maddi ve manevi anlamda da bolluğa ermesine sebep vereceğine, yakın zaman da birden fazla müjdeli haber alıp çok sevdiği değer verdiği bir kişiyle hayatını birleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Silahlı Asker Görmek

Rüyada silahlı asker görmek; güç ve kudret alamına gelir. Rüyayı gören kişinin düşmanlarını karşı dik durduğu aklı ve mantığı sayesinde birden fazla zorlu görevi başarıyla tamamladığı, insanların güvenlerini kazanarak toplum arasında saygınlığını koruduğuna yorumlanır. Rüyada görülen silahlı asker aynı zaman da iş hayatında terfi almaya, devlet erkanında mevki sahibi olmaya, kaybettiklerini kazanmaya işaret edilir.

Rüyada Silahsız Asker Görmek

Rüyada silahsız asker görmek; savunmasız, zayıf bir kişiye yorumlanır. Bu rüya kişinin gizli bir düşmanının varlığına bu kişiden göreceği zarara hanesini ve sevdiklerini bu kişiden uzak tutması gerektiğine yorumlanır. Rüyada silahsız asker görmek aynı zaman da gelecek olan habere, alınan kararların doğruluğuna, karlı ileriye dönük yapılan yatırımlara işaret eder.

Rüyada Askerle Konuşmak

Rüyada askerle konuştuğunu görmek; hoş sohbete ve güzelliklere yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin yakın dostlarıyla bir araya gelerek eğlence düzenleyeceğine, birden fazla farklı aktüaliteler yaparak hayatını renkli hale getireceğine, maneviyatının yükselerek Allah yolunda secde edip hayatını ibadete adayacağına yorumlanır.