Rüyada Vapur Görmek


Rüyada vapur görmek, rüya sahibinin çıkacağı bir yol ile yorumlanmaktadır. Bu yolculuk farklı bir uzun veya kısa süreliğine farklı bir şehre tanışmak olabileceği gibi sadece farklı bir eve taşınmak da olabilir. Rüya sahibinin bu yola çıkarken ilk başta kendisini mutlu hissedemeyebileceğinin, Ancak yol sonlandığında rüya sahibinin bu yolun faydasını göreceğinin habercisidir.

Rüyada Vapura Bindiğini Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayattaki sıkıntı ve dertlerinin yakın bir zamanda sonlanacağının habercisi kabul edilir. Eğer rüya sahibi tek başına değil de bir tanıdığı ile vapura bindiğini görmüşse, bu kişi rüya sahibinin dertlerine ortak olup hafifletmeye çalışacağına işaret kabul edilmektedir.

Rüyada vapuru kaçırdığını görmek

Rüya sahibinin yaşayış tarzı ile ilgili bir uyarı niteliğindedir. Rüya sahibinin hem iş hayatında hem de özel hayatında sergilediği özensiz ve dikkatsiz yaşam tarzının ona zarar verebileceğinin habercisi kabul edilir.

Rüyada vapur sürmek

Rüyada vapur kullanmak, rüya sahibinin pek de donanımlı ve hakim olmadığı bir işten hiç beklemediği şekilde büyük bir başarı elde edeceğinin, hatta sonunda kendisinin bile çok şaşıracağının habercisi kabl edilir.

Rüyada Vapur Bileti Görmek

Rüyada vapur bileti almak veya görmek, rüya sahibinin yapacağı yeni ve karlı bir yatırımın habercisidir.

Gece vapura bindiğini görmek

Rüya sahibinin iş hayatında uzun süredir uğraşıp, çaba sarf edip de üzerinden atamadığı sıkıntılardan hiç ummadığı bir anda kurtulacağına işaret kabul edilir.

Rüyada Arabalı Vapura Bindiğini Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında uzun süredir uğraşıp, çaba sarf edip de üzerinden atamadığı sıkıntılardan kurtulmak için farklı yöntemler deneyeceğine, hatta belki yeni bir işe girip kendisine yeni bir yol çizeceğine işaret kabul edilir.

Rüyada eşle vapura binmek

Rüyada eşiyle, nişanlısıyla veya sevgilisiyle vapura bindiğini görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki problemleri ve sıkıntıları bu kişinin desteği ile aşacağına ve rahat edeceğine işarettir.