Rüyada Uçurum Görmek


Rüyada uçurum görmek inişli çıkışlı bir hayata işaret eder. Uçurum gören kişinin hayatı oldukça farklıdır; bazen uçurumdan düşecek gibi olur, bazen uçurumun kenarında yürür gibi. Bu hayat tarzı kişiyi yorsa bile kendisi durumundan memnundur.

Rüyada Uçurumdan Düştüğünü Görmek

Rüyada uçurumdan düştüğünü gören kişi büyük hatalar yapan biridir. Bu hataları yüzünden yanında tek bir kişi bile kalmaz. Yapayalnız kalır ve daha da çok hata yapar. En sonunda da dibe batar ve uçurumdan düşmüş gibi olur.

Rüyada Uçurumdan Atladığını Görmek

Rüyada uçurumdan atladığını görmek çaresizlik manasına gelir. Rüyayı gören kişi öyle bir noktaya gelmiştir ki artık hiçbir şey düzelmeyecektir. Yaşamasının hiçbir anlamı kalmamıştır ve ölmesi belkide herkes için daha iyidir. Bu düşüncelere sahip bir kişi olduğundan böyle bir rüya görmüştür.

Rüyada Uçurumdan Atıldığını Görmek

Rüyada uçurumdan atıldığını görmek düşmana işaret eder. Birileri onu bulunduğu konumdan düşürmek istemektedir. Bu sebeple rüyayı gören kişi dikkat etmeli, gözü arkada olmalı ve kimseye güvenmemelidir. Hayatta güvenebileceği tek kişi yine kendisidir.

Rüyada Uçurum Kenarı Görmek

Rüyada uçurum kenarı görmek etrafında riskli ve tehlikeli işlerin döndüğünün habercisidir. Rüyayı gören kişi bu işlere yakın olmakla birlikte içine girip girmeme konusunda tereddüt yaşamaktadır. Eğer bu işlerin içine girerse kendisi de uçurumdan düşecektir.

Rüyada Uçurumdan Düşerken Kurtulmak

Bir kimse rüyasında uçurumdan düşecekken son anda kurtulursa bu kişi ciddi sorunlarından kurtulacak demektir. Gördüğü rüya artık huzurun yakınında olduğuna işarettir. Birilerinin yardımı ile rüyayı gören kişi tüm dertlerinden kurtulacaktır.

Rüyada Uçurumdan Düşen Birini Kurtarmak

Rüyada uçurumdan düşen birini kurtardığını gören kişi bir yakınına büyük bir yardımda bulunacaktır. Bu yardımı ile yakını ölümden dönecek, hayatı tekrar düzelecektir.

Rüyada Uçurumdan Düşmek ve Ölmek

Bir kimse rüyasında uçurumdan düştüğünü ve öldüğünü görürse bu kişi yaşamdan vazgeçmiş demektir. Çünkü onun için yaşamak anlamını yitirmiş, ölüm yaşamdan daha güzel gelmektedir. O bu hayatta sıradan biridir ve yaşayan ölüden hiçbir farkı yoktur. Bu düşüncelerle dolu olan rüya sahibi psikolojik sorunlar yaşamaktadır.

Rüyada Uçurumdan Düşen Birini Görmek

Rüyada uçurumdan düşen birini görmek kişinin yakın çevresinden birinin büyük bir buhran yaşayacağına ve rüyayı gören kişinin elinden hiçbir şey gelmeyeceğine işaret eder.