Rüyada Uçak Görmek


Rüyada uçak görmek,rüya sahibinin önüne çıkan tüm engelleri aşarak hayatına istediği şekilde yön vereceğine delalet eder.Aynı zamanda çok güzel ve mutlu edici bir haber almak olarak da yorumlanır.Rüyayı gören kişinin büyük fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada uçak kullanmak

Rüya sahibinin hayatına çıkan engellerden kurtularak kontrolü ele alacağına ve çevresindeki insanlara karşı ikna kabiliyetinin de artacağına rivayet eder.

Rüyada uçak kazası

Uçak düşmesi ile yakın bir ilişki içinde yorumlanır.Rüya sahibinin yaptığı bazı planlarda aksilikler çıkacağına işaret eder.Eğer kazada zarar oluşmamış ise bu sorunları ortadan kaldırarak yoluna devam edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada uçak bileti

Rüyasında bir uçak bileti aradığını ve aldığını gören kişinin hayatında büyük bir değişiklik yapmak istediğine rivayet eder.Fakat nereye gideceğine karar veremiyor ise hayatında ne yapmak istediği konusunda soru işaretleri olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada uçak sürdüğünü görmek

Rüyada uçak kullanmak, rüya sahibinin kendi hayatını istediği gibi kontrol etmeye başlayacağının habercisidir. Rüya sahibi hayatını kendisi kontrol etmeye başlayınca bazı değişiklikler yapacak ve bu değişikliklere yakın çevresindeki sevdiklerini de kolayca ikna edecektir.

Rüyada uçak bileti almak

Rüyada uçak bileti almak veya uçak bileti görmek, rüyada uçak kullanmak hakkında yapılan yorumlara göre değerlendirilir. Genel olarak rüya sahibinin hayatında değişiklikler yapmak istediği şeklinde yorumlanır. Eğer rüyanızda bir uçak bileti arıyor veya uçak bileti almak istemenize rağmen nereye gitmek istediğinize karar veremiyorsanız, aynı şekilde hayatınızda değişiklikler yapmak istediğinize ancak henüz bu değişikliklerin neler olacağına karar veremiyorsunuz anlamına gelmektedir.

Rüyada uçağın düştüğünü görmek

Rüyada uçak kullanmanın yorumunun ışığında değerlendirilmektedir. Yani hayatınızın kontrolünü ele alıp kendi fikir ve idealleriniz doğrultusunda bir yaşam tarzı oluşturmak istediğinizin, ancak bu planları gerçekleştirirken bazı problemler yaşayabileceğinizin habercisidir.

Rüya uçağın kaçırıldığını görmek

Rüyada bir uçağın zaman olarak değil teröristler veya korsanlar tarafından kaçırıldığını görmek, rüya sahibinin geçmişinde yaşadığı bir ilişki veya bir olayla ilgili kafasının karışık olduğuna, huzursuz olduğuna işarettir.

Rüyada birden fazla uçak görmek

Rüyada sayıca fazla uçak görmek, rüya sahibinin hayatında yapmak istediği değişiklikler için önünde bir çok fırsatının olacağının habercisidir. Rüyada uçakla bir yolculuğa çıkacaksanız ancak hangi uçağın sizin uçağınız olduğunu bulamıyorsanız bu da kararsızlığınızı gösterir. Önünüzdeki uçakların hiçbirine binemiyorsanız, havalimanından uçakların hepsini kaçırıp ayrılıyorsanız, hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikler için karşınıza çıkan çok sayıda fırsatı kaçıracağınız anlamına gelir.

Rüyada uçakta yemek yediğini görmek

Rüyada uçakta yemek yemek, hayatınızda yapacağınız değişikliklerin ne olduğuna karar verdiğinizin ancak bu değişiklikler nedeniyle az da olsa üzüntü duyduğunuzun habercisidir. Bu üzüntü hayatınıza sokacağınız yeniliklerin sizi üzmesi anlamında değil, eski alışkanlıklarınızdan kopmanın yaratacağı üzüntü şeklindedir. Mesela yeni bir eve taşınmaya karar vermişseniz eski evinizdeki anıların sizi duygulandırması, eski evinizi bıraktığınıza üzülmeniz şeklinde örneklendirilebilir.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir