Rüyada Tuvalet Görmek


Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin aile fertlerinin birinde baş gösterebilecek sıkıntılara ve üzüntülere işaret kabul edilir. Rüya sahibinin çalışıyorsa işine, öğrenciyse okuluna gerekli özeni göstermediği bu sebeple ailesine olan borcunu ödemediği şeklinde yorumlanır. Rüyada tuvalet görmek hakkında farklı yorumlar da vardır. Bazı yorumlar rüyada tuvalet görmeyi rüya sahibinin malının birikeceğinin veya deposu dolu bir ticarethaneye sahip olacağının habercisi kabul etmiştir.

Rüyada Temiz Tuvalet Görmek

Rüyada temiz ve ferah tuvalet görmek rüya sahibinin cinsiyetine göre yorumlanır. Eğer rüya sahibi erkekse, eşinin uyumlu, ağırbaşlı ve iyi niyetli bir kadın olduğuna işarettir. Ayrıca temiz tuvalet düzenli aile hayatına, temiz bir kalbe de işaret eder.

Rüyada Pis Tuvalet Görmek

Rüyasında pis, küçük ve bakımsız bir tuvalet gören rüya sahibi, eğer erkekse, eşiyle problemler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada pis tuvalet görmek kişinin olumsuz yönleridir. Pislik ne kadar çok ise rüyayı gören kişinin yanlışları da o denli çoktur.

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyayı sahibinin iş hayatında yaşayacağı sıkıntıların habercisidir. Rüya sahibinin bu sıkıntılar neticesinde bu iş sayesinde elde ettiği malları kaybetme riskini alacağına, sorunları çözmeye çalıştıkça bir bataklık gibi daha da dibe çekileceğine, ancak en sonunda nihayet tüm endişelerinden kurtulup işlerini yoluna sokacağına işarettir.

Rüyada Birine Tuvalet Temizlettirmek

Bir kimse rüyasında tanıdığı ya da tanımadığı birine tuvalet temizlettirdiğini görürse bu rüya gören kişinin yakında çok fazla hata yapan biri ile tanışacağına ve bu kişiye güzel yardımlarda bulunacağına, bu yardımlarından ötürü de karşı tarafın kendisine minnet duyacağına işaret eder.

Rüyada Çocuğa Tuvalet Temizlettirmek

Bir kimse rüyasında kendi kızına ya da oğluna yaşı kaç olursa olsun tuvalet temizlettirdiğini görürse bu rüya o kişinin evladını terbiye ettiği manasına gelir. Rüya sahibi çocuklarını ödül ve ceza yöntemi ile terbiye etmekte, çocuklarını güzel bir şekilde yetiştirmeye çalışmaktadır.

Rüyada Tuvalette Mahzur Kaldığını Görmek

Rüyada tuvalette mahzur kaldığını görmek ölüm olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi kendisi tuvalette mahzur kaldı ise kendisi vefat edecektir. Eğer bir tanıdığı tuvalette mahzur kaldı ise o tanıdığı vefat edecektir, hiç tanımadığı biri kaldıysa uzaktan bir tanıdığı vefat edecektir.

Rüyada Tuvaletin Taştığını Görmek

Bir kimse rüyasında tuvaletin taştığını görürse bu rüya gören kişinin evleneceğine ve hanımının hemen hamile kalıp çocuk doğuracağına işaret eder. Bazende tuvaletin taştığını görmek rüyayı gören kişinin kendisine bir hizmetçi tutacağına işaret eder.

Rüyada Pis Kokan Tuvalet Görmek

Rüyada pis kokan tuvalet gören kişinin hanımı ağzı bozuk, küfürbaz, kalp kırıcı, incitici bir kişi olduğu söylenir. Bu kişinin hanımı ile arası her zaman bozuktur, eşine gönlü hep kırgındır. Eşinin kendisinden haz etmediğini mecbur kaldığı için evlendiğini düşünmektedir.