Rüyada Tütün İçmek


Rüyada tütün içmek, rüya sahibinin yaşamındaki kargaşaya, işlerinin ve düzeninin bozulacağına delalet eder. Eğer varsa ortaklıkların sona ermesine işaret eder. Bu rüya gören için zorlu geçecek bir sürecin işaretçisidir. Bu rüya huzurlu bir düzenin bir anda alt üst olmasına, yeni başlayacak olan zorlu bir sürece tabir edilir. Rüya sahibinin bu sorunlarla uğraşmak için hem maddi anlamda, hem de manevi olarak vereceği kayıpların olduğunu gösterir. Rüyada tütün içmek, aynı zamanda kişinin geçim zorluğuna düşmesine işaret eder. Bu çektiği sıkıntılar nedeniyle ailenin içinde başlayan geçimsizliğin bütün düzenini alt üst etmesine tabir yapılır. Bu rüyayı gören kişiler yaşamlarında biraz daha dikkatli olmalı ve çevresindeki dostlarını, arkadaşlarını bile özenle seçmelidir. Etrafında düşmanlık yapacak kadar art niyetli kişilerden uzak durmaları gerekir.

Rüyada tütün içmek, rüyayı gören kişinin ailesiyle birlikte üzüntülü bir sorun yaşamasına tabir yapılır. Huzurun kaçmasına, mutluluğun sona ermesine işaret eden bu rüya, rüyayı görenle birlikte onun sevdiklerinin de üzüleceği gelişmelerin olacağını işaret eder. Olaylar karşısında bir anda yaşamdan zevk almamaya başlayacaktır. Kendisini yorgun hissedeceği bir süreci yaşayacaktır. Rüyada tütün içmek gören kişi acımsı bir tat alıyorsa, yaşayacaklarının zorluğuna işaret eder. Herhangi bir tat almıyorsa, kolay atlatacağı bir süreç yaşayabilir. Bazı yorumcular bu rüyayı tabir ederken, kişinin tütünü bir başkasından alması halinde etrafında düşmanının olduğuna yorumlamıştır. Kendinde olan tütünü içen kişilerinde, kendi hataları nedeniyle zorluk çekeceğine tabir yapılmıştır.
Rüyada tütün içmek, rüya sahibinin hoşnut olmadığı, zorluk çektiği işlerin yüzünden iş yaşamında gerileme yaşayacağına tabir edilir. Bu kişi için maddi kayıplara da işaret eder. İşlerinin bozulmasına, kazançların düşmesine delalet eder. Rüyayı görenin zaman içine yayılan sorunlarının giderek kötüleşmesine işaret eder. Bu rüyayı görenler rızkını elde etmek için, memleket te değiştirebilir. Gurbette ailesinden uzakta kazanç sağlamaya çalışabilir. Bu zor günleri sabırla atlatmayı başarırsa, kendisini bekleyen huzurlu günlere ulaşacaktır. Çabalarının karşılığını fazlasıyla alacaktır. Rüyada tütün içmek, kişinin içinde büyümüş kederlerin, sorunların dışa vurumu gibidir. Bunlara sabırla yaklaşırsa, aşması da kolay olacaktır.