Rüyada Türbe Görmek


Rüyada Türbe Görmek

Rüyada türbe görmek, rüya sahibinin istediği en büyük dilekler veya dualar gerçek olacak demektir. Ayrıca rüya yorumcuları türbe görmek, rüyayı gören kişiye bir uyarı olarak da nitelendirilmektedir. Eğer rüya sahibi bir adak adadı ise ve dileği gerçek oldu ise acilen bu adağın yerine getirmesi gerekmektedir. Eğer gittiğiniz türbe temiz değil ise büyük pislikler var ise rüya sahibi olarak sizin de büyük günahlar içinde yüzüyor olduğunuza delalet eder. Eğer temizse bunun tam tersine rüya sahibinin çok fazla sayıda sevaplarının olduğunu anlatmaktadır.

Bu rüyayı gören kişi psikolojik olarak kendisini dini anlamda görevlerini tam yerine getirmiyor olduğu için mutsuz hissetmektedir. Kulluk görevlerini yerine getirmeyen kişiler bu tarz rüyalar görebilir.

Rüyada türbe görmek rüya sahibinin etrafında boş konuşan, densiz, cahil ve gereksiz kişilerle arasına sınır çekerek, onları hayatından tamamen çıkarmasına işaret eder. Rüyada türbe görmek kişinin iç huzuru yakalamasına, kafasını boşaltıp, gönlünü ferahlatmasına yorulur.

Rüyada Türbe Kapısı Görmek

Rüyada türbe kapısı görmek hayırlıdır. Kişinin rüyasında türbe kapısı görmesi uzun zamandır planladığı ama bir türlü hayata geçiremediği planlarını sonunda gündemine alarak üzerinde çalışmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Türbede Dua Etmek

Rüyada türbede dua ettiğini gören kişi yüce gönüllü bir kimsedir ve kendisine yapılan yanlışı unutacak, yanlışı yapan kişileri bağışlayacak ve kısa süre içinde kaybettiklerine yeniden kavuşacak demektir.

Rüyada Türbede Dilek DilemekRüyada türbede dilek dilemek , rüya sahibini içten içe, gizlice seven ve onun için hep iyi şeyler dileyen biri olduğu anlamına gelir. Rüyada türbede dilek tutmak ayrıca kişinin iş hayatında sıkıntılı günler geçirdiğini yalnız uzaktan görmediği bir yakınının duasını sürekli alarak huzura kavuştuğunu işlerininde bir nevi yola girdiğini işaret eder.