Rüyada Top Görmek


Rüyada top görmek, kişinin işinin şansına kalacağı bir durumu yaşayacağına, tecrübe edeceğine işaret eder. Kişi, çok önemli bir kararını alırken ortada alacaktır ve karar vermekte zorlanacaktır. Bu aşamada vereceği karar sonucunda olumlu ya da olumsuz olarak çok önemli geri dönüşler alacaktır.

Rüyada Futbol Topu Görmek

Rüyada futbol topu görmek, kişinin futbola olan merağını işaret eder. Bu rüyayı gören kimse, sürekli futbolla yatıp futbolla kalkmaktadır. Onun için tuttuğu takımın başarısından önemli bir şey yoktur, denir.

Rüyada Renkli Top Görmek

Rüyada renkli top görmek, kişinin hayatının çok renkli ve neşeli bir hale geleceğine işaret eder. Bu kimse, hayal ettiklerini gerçekleştirecek fırsatları yakalayacaktır. Hayattan zevk almak adına, bazı şeyleri boşverecek olan bu kişi sadece kendi huzurunu düşünecektir.

Rüyada Plastik Top Görmek

Rüyada plastik top görmenin kötü bir anlamı olduğu söylenegelmiştir. Plastik top görmek, kişinin yaşadığı hayatın sahte ve yalancı bir hayat olduğunu, rüya sahibinin çok yakın zamanda acımasız gerçeklerle karşılaşacağını işaret eder.

Rüyada Savaş Topu Görmek

Rüyada savaş topu görmek, kişinin yaşayacağı acıların çok yakında olduğuna delalettir. Rüya sahibi, birikmiş acılarını birer birer yaşayacağı durumlarla hem hal olmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Top Oynadığını Görmek

Rüyada top oynadığını gören birisinin çok büyük hayalleri var demektir. Kişi, bu hayallerine ulaşmasının zor olduğunu bilmesine rağmen, o hayallerinin peşinden koşmayı asla bırakmaz. Rüya sahibi, hayallerine ulaşmaktan çok hayallerini korumanın peşindedir.

Rüyada Basketbol Topu Görmek

Rüyada basketbol topu görmek, kişinin maddi anlamdan zenginleşeceğine ve büyük bir servet sahibi olacağına işaret eder. Basketbol topu gören bu kimse, hayal dahi edemeyeceği paraları kazanarak lüks içinde yüzecektir ve sürekli planladığı şeyleri teker teker yapacaktır.

Rüyada Havan Topu Görmek

Rüyada havan topu görmek, kişinin yaşayacağı şok bir olaya işaret eder. Bu şok olay kişinin hiç beklemediği bir yerden gelecektir ve kişide adeta bir tokat etkisi yaratacaktır. Bu etkinin altından kalkmakta zorlanacak olan bu kimse, hayatını perişanlık içerisinde sürdürecektir.