Rüyada Tavuk Görmek


Rüyada tavuk görmek, kişinin yakın gelecekte büyük bir şanssızlığa ve talihsizliğe uğrayacağına işarettir. Kişi, uğrayacağı bu talihsizlik sonucunda çok yanlış işlere bulaşacak ve kişinin yakasından kısmetsizlik denen şey bir an olsun ayrılmayacaktır.

Rüyada Tavuk Yemek

Rüyada tavuk yediğini gören birisinin eğitim hayatında var olan aksaklıklar bir an önce sona erecek ve düzelecek demektir. Bunun sonucunda kişinin kötü giden işleri dosdoğru yoluna girecektir. Rüyada tavuk yiyen kişi aynı zamanda çok şanslı biri demektir.

Rüyada Tavuk Eti Görmek

Rüyada tavuk eti gören ama yemeyen kişiyi ise ilginç olaylar serisi beklemektedir, denir. Rüya tabirlerine göre rüyada tavuk eti gören kişi, ne yapsa ne etse bir şey başaramayacaktır. Çok ahlaksız kişilerle karşılaşıp onlarla bilerek ya da bilmeden ortaklık yapma durumunda kalacaktır.

Rüyada Tavuk Döner Yemek

Rüyada tavuk döner yiyen birisi, fakir ve beş parasız birisi demektir. Kişinin maddi sıkıntıları artık bini aşmıştır ve yakın zamanda da bu sıkıntıları çözülecek gibi görünmemektedir. Kişinin bu durum için ise yakın içerisinde herhangi bir planı var gibi gözükmemektedir.

Rüyada Tavuk Pisliği Görmek

Rüyada tavuk pisliği gören birisinin yakın zamanda bulaştığı pis işlerden ötürü bir takım belalı kişileri ve olayları peşine takacağı söylenir. Kişi o kadar çok yanlış işi üst üste yapmıştır ki, bazı şeylerin geri dönüşü olmayacaktır.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuk yumurtası gören birisinin yakın zamanda hayatını değiştirecek bir olay yaşanacaktır. Bu hayat değiştirici olay büyük ihtimalle de maddiyat anlamında olacaktır. Büyük bir ikramiye kazanacak ya da bir anda evi, arsası değerlenecek olan kişi mutluluktan havalara uçacaktır.

Rüyada Tavuk Ve Civciv Görmek

Rüyada tavuk ve civciv görmek, kişinin aile ilişkilerinde iyileşmeler yaşanacağına delalettir. Bu rüyayı gören kişinin ilişkilerinde eğer sorunlar varsa onlar da hallolacaktır. Rüya sahibinin kişisel sorunları adeta yok olurcasına ortadan kaybolacaktır.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir