Rüyada Tavuk Görmek


Rüyada Tavuk Görmek gören kişinin mutlu ve güzel bir hayat yaşamasına işarettir. Ayrıca mantıksız olarak hareket eden bir kadına da işaret olduğu söylenebilir. Ya da bir yardımcı olarak da karşınıza çıkabilir. Hayat oldu ve yaşama sevinci olan bir kadının karşınıza çıkabileceği de söylenebilir.

Gördüğünüz rüyada tavuk dua ediyorsa hastalıklara ve ölümlere karşı güzel şeyler olabileceğine işarettir. Rüyada Tavuk Görmek ayrıca rüya sahibinin kafasına takabileceği bazı şeylerin olacağına fakat bu durumların kısa sürede son bulacağına işaret edilmektedir. Tavuk görmek aslında sağlık problemlerinin ortaya çıkabileceğini gösterse de en sonunda bu hastalıklara deva bulunabileceği anlamını taşır.

Rüyada tavuk görmek, kişinin yakın gelecekte büyük bir şanssızlığa ve talihsizliğe uğrayacağına işarettir. Kişi, uğrayacağı bu talihsizlik sonucunda çok yanlış işlere bulaşacak ve kişinin yakasından kısmetsizlik denen şey bir an olsun ayrılmayacaktır.

Rüyada Tavuk Yemek

Rüyada tavuk yediğini gören birisinin eğitim hayatında var olan aksaklıklar bir an önce sona erecek ve düzelecek demektir. Bunun sonucunda kişinin kötü giden işleri dosdoğru yoluna girecektir. Rüyada tavuk yiyen kişi aynı zamanda çok şanslı biri demektir.

Rüyada Tavuk Eti Görmek

Rüyada tavuk eti gören ama yemeyen kişiyi ise ilginç olaylar serisi beklemektedir, denir. Rüya tabirlerine göre rüyada tavuk eti gören kişi, ne yapsa ne etse bir şey başaramayacaktır. Çok ahlaksız kişilerle karşılaşıp onlarla bilerek ya da bilmeden ortaklık yapma durumunda kalacaktır.

Rüyada Tavuğun Saldırması

Rüyada bir tavuğun saldırdığını gören kimse yaşanacak olan kötü olaylara işarettir. Kurulmuş bir ortaklığın bozulabileceği ve maddi olarak büyük zorluklar yaşanabileceği anlamındadır. Aile içinde ise eşlerin sürekli olarak tartışabileceği ve kötü sözlerden dolayı kardeşler arasında kavga çıkabileceği düşünülür. Bir tavuğun saldırması aynı zamanda yaralanmak anlamına da gelir. Kişinin birçok fırsatı kaçıracağı ve birçok aksilik yaşayacağı da bildirilir.

Rüyada Tavuk Döner Yemek

Rüyada tavuk döner yiyen birisi, fakir ve beş parasız birisi demektir. Kişinin maddi sıkıntıları artık bini aşmıştır ve yakın zamanda da bu sıkıntıları çözülecek gibi görünmemektedir. Kişinin bu durum için ise yakın içerisinde herhangi bir planı var gibi gözükmemektedir.

Rüyada Tavuk Pisliği Görmek

Rüyada tavuk pisliği gören birisinin yakın zamanda bulaştığı pis işlerden ötürü bir takım belalı kişileri ve olayları peşine takacağı söylenir. Kişi o kadar çok yanlış işi üst üste yapmıştır ki, bazı şeylerin geri dönüşü olmayacaktır.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuk yumurtası gören birisinin yakın zamanda hayatını değiştirecek bir olay yaşanacaktır. Bu hayat değiştirici olay büyük ihtimalle de maddiyat anlamında olacaktır. Büyük bir ikramiye kazanacak ya da bir anda evi, arsası değerlenecek olan kişi mutluluktan havalara uçacaktır.

Rüyada Tavuk Görmek konusunda yumurtasını görmek de yeni bir hayatın başlangıcı anlamındadır. Atılan adımlardan sonra başarılar kazanılacağı ve sıkıntılardan sonra mutlulukların yaşanacağına işarettir. Rakiplerin üzüntü çekeceği ve sağlık sorunlarının da ortadan kalkacağı anlamındadır. Bu rüyadan sonra kalıcı ve doğru adımların atılması da gerekiyor. Daha sonra ise yüklü miktarlarda kazançlar elde edilebileceği ve sosyal hayatta gelen mutluluk ile rivayet edilir.

Rüyada Tavuk Ve Civciv Görmek

Rüyada tavuk ve civciv görmek, kişinin aile ilişkilerinde iyileşmeler yaşanacağına delalettir. Bu rüyayı gören kişinin ilişkilerinde eğer sorunlar varsa onlar da hallolacaktır. Rüya sahibinin kişisel sorunları adeta yok olurcasına ortadan kaybolacaktır.

Rüyada Siyah ve Beyaz Tavuk Görmek

Rüyada siyah tavuk görmek evlenmemiş olan bir bayana delalettir. Siyah tavuk ise ahlaklı ve çok güzel sözlü ve aynı zamanda güzel huylu bir bayana işaret edilir. Hayırlı olan bir kısmete delalet eder.

Rüyada Tavuk Kanı Görmek

Kişinin kendisini gerçek anlamda sıkıntılara sokan durumlara karşı bazı adımlar atmasına işarettir. Ayrıca sevdiği bir kişi ile bir iş kuracağına ve bu işe girerken herhangi bir sorun yaşamayacağına rivayet edilir. Beklenmedik sorunlara ve üzüntü duyulmasının ardından verilen emeklerin de boşa çıkacağına işaret olabilir.

Rüyada Tavuk Doğurmak

Bir kişinin bu rüyayı görmesi ile beklenmedik bir olayla karşılaşabileceği bildirilir. Yaşadığı rahatsızlık yüzünden işlerinden uzaklaşacağı ve maddi olarak zarar göreceği de rivayet edilmektedir. Rüyada Tavuk Görmek ile ilgili genel olarak merak edilen durumlar bu şekildedir ve tavuk doğurmak da kötülüğü simgeler. Para cezası ve insanı çıldırtacak bir takım olayların yaşanabileceği de söylenmektedir. Bu yüzden tavuk görmek daha çok iyiliğe, tavuk doğurmak ise farklı üzüntülerin yaşanabileceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin tedbirli olması v e üzüntü duymaması için iyi şeyler düşünmesi tavsiye edilir.

Rüyada Tavuk Pişirmek

Rüyada Tavuk Görmek ile ilgili olarak tavuk pişirdiğini gören kimse yeni bir işe gireceğine ve büyük bir atılım yapacağına işarettir. Aynı zamanda yaşadığı hataları telafi edeceğine ve ilerlediği yolda büyük başarılar kazanılacağına delalettir. Sevdiği bir kimse ile iş yapacağı ve nikâh masasına oturacağı da rivayet edilir.

Rüyada pişirdiği tavuğu yemek ise güzel bir haber alacağına ve çalışma hayatının çok güzel geçeceğini gösterir. Tüm sıkıntı ve zorluklardan sıyrılacağına ve işlerin tamamının yoluna gireceği anlaşılabilir. Ya da yaşanılan bir haksızlığın telafi edilmesi anlamını da taşır.