Rüyada Tavşan Görmek


Rüyada tavşan görmek İyi zaferlere ve iş hayatındaki yüksek adımlara işaret eden Rüyada Tavşan Görmek tabiri aynı zamanda mutluluğun habercisidir. Rüyada tavşan gören kişinin özel hayatında da herhangi bir sorun yaşamayacağı ve bu durumun iş hayatına da yansıyacağı bilinir. Beyaz tavşan görmek hoşgörülü ve güler yüzlü bir kadına işarettir.

Rüyada Tavşan Görmek daha çok iyi bir kısmet, nişan ya da eş olarak değerlendirilmektedir. Tavşanın siyah olması durumunda ise kavgacı ve kıskanç bir kadına işaret edildiği tabir edilir. Rüyada bir kişinin kendi tavşanının ölmesi ise çocuğunun hastalanmasına ve bir sıkıntıya işarettir. Tavşanla konuştuğunu gören kimse ise yaramaz ve toplum tarafından dışlanmış bir kadınla samimi olacağına işarettir. Eğer gördüğünüz tavşan hızlı bir şekilde koşuyorsa, herhangi birinin bilmemesi gereken bir konuyla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Tavşan Yakalamak

Eğer bir kişi rüyada tavşan yakaladığını görürse güzel ve hoş bir kişiyle izdivaç yapacağı anlamına gelmektedir. Eğer tavşan yediğiniz gördüyseniz önemsiz bir sağlık sorunu yaşayabileceğinize işarettir. Sevimli bir tavşan görmek ise iyi bir arkadaşa işaret eder.

Rüyada Tavşan Görmek ayrıca tavşan sevmek olarak da görülebilir. Bu durumda bir arkadaşına ya da yakınınıza destek olabileceğinize işarettir. Yapmak istediğiniz işin gerçekleşebileceğine de delalet etmektedir.

Rüyada Tavşan Etiyle Yemek Yapmak

Bu rüyada ise bayanlar için altın takı almak ya da yeni eşyalar almak şeklinde yorumlanır. Dış görünüşlerinin hayatın huzuru ile birlikte etkileneceği ve herkes tarafından beğeni kazanılacağına da işarettir. Özel hayattan sıkılan kişilerin de bu rüyadan sonra rahatlayabileceğine işaret edilir.

Rüyada Tavşan Avlamak

Rüyada tavşan avlamak atılacak her adımın tekrar düşünüleceğine ve şartlara göre değil inanca göre davranılacağına işarettir. Tavşan avlamak daha çok kendi şansını ele geçirmek ve helal yollardan kazanç sağlamak demektir. Rüyada Tavşan Görmek ile avlamak arasındaki bağlantı da bu şekilde tabir edilmiştir.

Rüyada Evde Tavşan Beslemek

Rüyada evde tavşan beslediğini gören kimsenin en az iki çocuğu olacak şeklinde tabir edilir. Evli ve çocuklu kişiler için ise çocuklarının ergenlik döneminde yaşanacak zorlukları ifade eder. Ayrıca kişinin çok fazla işi olacağına ve bir süre yorgun düşeceğine de delalet etmektedir.

Rüyada Siyah Tavşan Görmek

Yaşanılan haneye nazarı temsil eder ve kişinin kazancında gözü olan kişilere işarettir. Ayrıca bekâr kişiler için huysuz biriyle ilişki yaşamak anlamına da gelir. Sürekli olarak kavgaların çıkacağına ve kıskanç bir eş ile beraber yaşanılacağına delalet eder. Şans ve kısmetin kesilmesi de bu rüya ile tabir edilmektedir.

Rüyada Gri Tavşan Görmek

Bu rüyayı gören kişinin karakterinde değişiklik olacağına işarettir. Yaşanacak her olayın kişinin bakış açısını değiştireceğine ve sıkıntıları da beklenmedik bir şekilde karşılanacağına tabir edilmektedir. Ayrıca yaşça kendisinden ufak olan kişilere de yol göstermek şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tavşana Havuç Vermek

Rüyada bir tavşana havuç verdiğini gören kimse, iyilik isteyen bir kişiyi geri çevirmek şeklinde yorumlanır. Dikkatsiz davranışlar ve kişinin kendisine yapılan eleştirileri önemsememesi şeklinde de tabir olunmaktadır.

Rüyada Tavşan Yavrusu Görmek

Rüyada Tavşan Görmek ya da yavrusunu görmek ani ve güzel değişikliklerin olacağına işarettir. Ayrıca ele geçecek küçük bir paranın sizi moral olarak rahatlatacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tavşan Satın Almak

Rüyada tavşan satın almak bir arsa ya da tarla alametidir. Ayrıca kişinin elinde bulunan parayı harcamadan bir yatırıma dönüştürmek istediğinin de göstergesidir. Tavşan pisliği görmek ise farklı projeler geliştirerek kendinden sonraki nesle bırakmak anlamını taşır.