Rüyada Tabure Görmek


Rüyada tabure görmek, çok güvendiğiniz bir insan ile dertleşmek ve onun size destek olmasına yorumlanır. Sizi yarı yolda bırakmayan bir insan yine yarı yolda bırakmaz ve elinden gelen desteği verir. Maddi ya da manevi olarak kendinizi çaresiz hissediyor iseniz bir dostunuz sizi bu durumdan kurtarabilir. Onun sayesinde sıkıntılar kolayca atlatılır. Zamanında iyiliğinizin dokunduğu bir insana şimdi sizin ihtiyacınız olabilir ve vefalı çıkar.

Rüyada Taburede Oturmak

Çok büyük bir seçim yapmak ve bu seçim konusunda çok memnun kalmak anlamına gelir. Mesleğinizde ya da başka konularda alacağınız kararlar gelecekte sizin yüzünüzü güldürür. Yapılan tercihler yanlış olmaz. Rüyayı gören kişi bazı konularda doğru yoldan şaşmaz. Eğer kararsız kaldığınız bir konu varsa artık bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Taburenin Kırılması

İş arayan ve iş bulamayan her kim varsa sonunda aradığı işi bulmasına yorumlanır. Yeni bir iş için arayışta iseniz gelen bir iş teklifi sayesinde kaldığı yerden geliriniz devam eder. Para sıkıntısı kısa süreli olur.

Rüyada Tabureye Çıkmak

İş ya da eğitim hayatında önemli bir başarıda sizin de adınızın geçmesine yorumlanır. Örneğin çalışma hayatında rütbe almak için hırs yapanlar hak ettikleri rütbeye sahip olurlar. Okulu yeni bitiren biri için iş bulmaya veya atanmaya yorumlanır. Hırs yapmanız ve çok çalışmanız gereken bir döneme girebilirsiniz.

Rüyada Tabureden Düşmek

Geçmişte yaşanan büyük bir başarısızlık ardından yeniden kendini toplamak ve şansını ikinci defa denemek anlamına gelir. Sizin yeniden güveninizi yerine getirecek biri olabilir. Sizi başarısız olduğunuz bir alanda destekleyebilir. Eğer işten ayrıldıysanız tekrar yeni bir işe girmeniz için daha çok çaba göstermeniz gerekir. Biraz daha hırs yaparak daha kalıcı bir işe girilebilir.

https://www.buradasin.com/