Rüyada Su Görmek


Rüyada Su Görmek ile ilgili tabir başlangıç ve sonları temsil etmektedir. Yani rüyada su içerken görmek rüyanın şekkine göre bol kazanca ve şansa işarettir. Su temiz ise rüya yorumu direkt olarak etkilenmektedir. Ayrıca su temiz değilse kötü şeyler olacağı anlamına gelebilir. Ayrıca huzursuzluk ve sıkıntı anlamındadır. Eğer rüyada başkasının size su verdiğini görüyorsanız ‘yalan’ anlamına gelir.
Rüyada Su İçmek
Rüyada su içtiğinizi görüyorsanız hayırlı işler sizi bekliyor demektedir. Ayrıca şans olarak aileden yana açık olduğunu ve onlar tarafından sevileceğinize işarettir. Bunun yanında değer ve ilgi göreceksiniz. Rüyada su vermek iste pek de hayırlı şeylere işaret etmemektedir. Herhangi bitine su veren bir kişinin yine farklı bir nedenden dolayı toplumda mahcup olacağına delalettir.
Rüyada Suya Düşmek
Bu rüya pek de güzel şeylerle yorumlanmaz. Belirli bir dönem için başarılı olunacağına ve herhangi bir sıkıntı çekmeden rahatlığa ulaşılacağına da işarettir. Ayrıca iş konusunda kişinin bir takım kararlar vereceğine ve yakın zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına işarettir. Bununla beraber Rüyada Su Görmek ile ilgili olarak sağlık sorunu olan kişilerin tedavisinin yapılacağına işaret etmektedir. Rüyada su gördükten sonra yüzen bir kişiyi görmek ise büyük bir zarar uğradıktan sonra yine kısa zamanda toparlanacağı anlamını taşır.

Rüyada Su Görmek ayrıca aile ve iş hayatında çok rahat günlerin geleceğine işarettir. Bunun yanında başarılı bir kariyere ve yapılan iyiliklerin karşılığının fazlasıyla alınabileceğine işaret edilir. Anlayışlı bir kişi ile tanışılacağına ve ilişkilerin çok güzel olacağına işaret eder. Rüyada Su Görmek sevinçli bir haberin geleceğine ve yardım konusunda herhangi bir kişiye destek olunacağına işaret etmektedir. Güzel bir ilişkinin başlamasına da delalet edebilir.
Rüyada Su Görmek ve Su İçmemek
Kötü bir haber alınacağına yorulmaktadır. Yapılan bir iş sonrasında kişiler arasında olumsuz durumların olabileceğine ve iş hayatında da kötü bir duruma düşüleceğini ifade eder. İstenmeyen bir işte ve kişiyle çalışmak zorunda kalınabilir. Bununla beraber girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşüleceğine ve haksızlığa uğranacağına da işaret etmektedir.
Rüyada Ateş ve Su Görmek
Bu rüyayı gören kişinin refah düzeyinin artacağına işaret edilebilir. Ayrıca kazançlı bir çalışmaya başlamak ve tartışmaların sonlanmasıyla iyi haberlerin alınmasına işarettir. Çıkılacak bir iş seyahati var ise bu seyahatin ardından başarılı bir ortaklığın gelmesi de beklenebilir. Yüklü bir kazanç ve kaçırılan fırsatlardan çok daha iyisinin elde edilmesi de beklenebilir.

Rüyada Su Görmek aileyle mutlu olmak anlamındadır. Bunun yanı sıra suyu görerek ıslanmak ise dertlerin biteceğine işarettir. Ocakta kaynayan bu görmek ise sıcak ilişkilerin başlayacağına ve yepyeni arkadaşlık ilişkilerinin başlayacağına işaret etmektedir. Kötü geçen zamanlardan sonra refaha ulaşılması ve aile ile beraber büyük bir mutluluk da rivayet edilmektedir.

Rüyada Su Görmek dışında kaynayan su görmek rüyası da çokça merak edilir. Aydınlık bir gelecek olduğu ve kötü giden zamanlardan sonra düzenli ve güzel bir hayata sahip olunabileceği anlamına da gelir. Rahatsızlık yaratan işlerde ise çözümler getirilebilir ve pişmanlık duyulan her konudan dolayı aynı hataların tekrarlanmayacağına işaret eder.

Rüyada Su Görmek genel anlamda manevi rahatlığı temsil etmektedir. Ayrıca sevgi ve aile arasında kurulan bağdan bahsedilebilir. Ruhsal ağırlığın ortadan kalkacağı ve psikolojik olarak rahatlık duyulacağı da bilinir. Hayata karşı duyulan istek artar ve psikolojik anlamda olumlu etkiler bırakabilir. İş dünyasında da aynı durum geçerlidir.