Rüyada Soğan Görmek Hakkında Önemli Tabirler


Rüyada Soğan Görmek

Rüya sahibi için rüyada soğan görmek genel olarak gözyaşına yorulmaktadır. Kişi kaderler yaşayacak, üzücü günler yaşayacak, zorluklar çekecek, sevdiği birini kaybedecek ve oldukça huzursuz bir döneme girecektir.

Farklı bir yorumda ise rüyada soğan gören kişinin oldukça güçlü biri olduğu ve helal kazancını taştan çıkaran takdir gören biri olması nedeni ile etrafında kıskanan kem gözlerin olduğunu işaret eder. Sizin iyiliğiniz istemeyen yükselişinize hoş bakmayan, çekemeyen pek çok kişi etrafınızda bir hata yapmanız için avcı gibi beklemektedir. Art niyetli bu kişilerin atacağınız adımlara engel olmaya çalıştığını bilerek hareket etmelisiniz.

Rüyada Soğan Almak

Rüyayı gören kişi için rüyada soğan görmek ve bunu satın almak duyacağınız pek çok kötü söze, uğrayacağınız haksızlıklara ve yaşanan bu olayların sizi çok üzeceğine dalalet etmektedir. Farklı olarak ise rüya sahibinin yakın çevresinde değer verdiği birinin öleceği ve bunun için dökülecek olan gözyaşı ve duyulacak derin üzüntü manasına gelir.

Rüyada Soğan Topladığını Görmek

Rüya tabircileri rüyada soğan görmek ve bu soğanların toplanması için rüyayı gören kişinin hayatında pek çok sıkıntı çektiğini ve asla bundan şikâyet etmemesi bu durumdan kimselere bahsetmeden dik bir duruş sergilemesi anlamını taşımaktadır. Kişi yaşadıklarını kalbinde tutuyor ve gücü ile bunları kendine bile itiraf edemiyor demektir.

Rüyada Soğan ve Ekmek Almak

Rüya sahibi için rüyada soğan görmek ve yanında ekmeğinde olması yaşanan kötü bir olayın gizlenmeye çalışması ve gizli kapaklı işler çevirerek bunları saklamaya çalışacağı anlamına gelmektedir. Kişinin yaptığı bu işin Allah tarafından da oldukça büyük bir günah olması nedeni ile endişe duyan rüya sahibi elinden geldiğince bu yaşanan tatsız olayı saklamaya çalışacaktır.

Rüyada Soğan Doğramak

Rüya yorumcuları için rüyada soğan görmek ve bunu doğramak yaşanacak olan büyük bir hayal kırıklığının kapıda olduğu manasına gelmektedir. Rüya sahibinin hayallerini süsleyen şeylerin yakında yıkılarak büyük bir üzüntüye yol açacağının habercisidir.