Rüyada Siyah Görmek


Rüyada siyah görmek olumlu ve hayırlı bir şekilde yorumlanmıştır. Evvela siyah görmek asil ve soylu bir kimseye, herkes tarafından takdir gören, değer verilen birine yorulmuştur. Ayrıca siyasetçi ve bürokrat bir kişilik yapısına sahip olunduğuna da yorulmuştur. Bazı alimler tarafından siyah her türlü dünya malına da yorulmuştur.

Rüyada Siyah Renk Görmek

Siyah renklerin şanıdır. Asil bir renktir siyah. Bu sebeple rüyasında siyah renk gören kişiye uğur getirir. Her türlü isteğinin yerine geleceğinin habercisidir.

Rüyada Siyah Oda Görmek

Rüyayı gören kişinin karamsar bir yapıya sahip olduğu şeklinde yorumlanır. Bu kimse her zaman yalnız takılan, her olayın kötü tarafını gören biridir. Sürekli mızmızlanır, her zaman her şeyden şikayetçi olur.

Rüyada Siyah Adam Görmek

Rüyada siyah adam görmek, büyük olayların ve karışıklıkların işaretidir. Aile içinde yaşanacak bir bölünme söz konusudur ve bu bölünme kişiye zarar verecektir.

Rüyada Siyah Gömlek Görmek

Rüyada siyah gömlek gören kişinin soyunacağı zor bir görev olacak demektir. Bu zor görevinde kötü kişilerle birlikte olacak olan rüya sahibi, bu kötülüklerden kaçınmakta zorlanacaktır.

Rüyada Siyah Havlu Görmek

Kişinin hayatının kötü yönde ilerlediğine işaret eder çünkü havlu dediğin beyaz olur beyaz havlu temizliktir siyah havlu ise bunun tam tersidir.

Rüyada Siyah Çanta Görmek

Rüyada siyah çanta gören kişi işsiz bir kimse ise yakında istediği türde bir iş bulur. Çünkü siyah çanta şıklığın, asilliğin ve de iş kadınlığının işaretidir.

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

Rüyada siyah ayakkabı görmek hayırlı bir yoldan gidileceğinin işaretidir. Kişi iyi bir yol çizecek ve bu yolda emin adımlarla ilerleyecek çok güzel yerlere gelecektir. Geldiği bu nokta insanlar tarafından takdir görmesini sağlayacaktır.

Rüyada Siyah Örtü Görmek

İslami olgunluğun işaretidir. Siyah örtü kabenin örtüsüdür, en nadide ve Müslümanların kıblesi olan yerin örtüsüdür. Bu sebeple de çok değerlidir. Siyah örtü gören kişide kabenin örtüsü gibi dini açıdan iyi bir konumda olduğundan insanlar tarafından değerlidir.