Rüyada Silahla Vurulmak Ama Ölmemek


Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada silahla vurulmak ama ölmemek tatlı dilli, hoş sohbet bir kadına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de akrabalarınızla görüşmek isteyeceğinize, ancak onlarla aranızda bir sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.

# Saniyen o yıl içerisinde bol miktarda mal ve nimet kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise başkalarının üzüntülerine sevineceğinize işarettir.

# Ünlü düşünür Zekeriyya ibn Mahmud el-Kazvinî tabirinde ölen kimse hakkında hayır bir işte bulunacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için doğacak çocuğa işarettir.

Kaynak: İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 603 ( altıyüzüç ) Rüyada silahla vurulmak ama ölmemek Sergin MUMCUOĞLU tarafından 17.11.2016 – 20:30 tarihinde Nevşehir / Derinkuyu şehrinden soruldu.