Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada silah görmek genel olarak itibar ve güç kazanmaya, düşmana karşı galip gelmeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işarettir. Eğer kişi hasta ise hastalığından kurtulma söz konusu olabilir. Faka rüyada tabanca. tüfek gibi ateşli silahlarda yani böyle ayrıntılar varsa bunları sattığınızı falan görüyorsanız bu durum biraz daha itibar ve güç kaybına biraz daha mutsuzluğa yol açacak sebeplerle karşınıza çıkabilir.

Rüyada silahla ateş ediyorsanız bu bugünler’de bazı zorlayıcı hallere girişebileceğinize, yorulacağınızın ama sonucun güzel olacağını gösterir. Kimi rüya tabirlerine göre tez gelecek olan haberin işaretidir. Silahı bir düşmanınızın elinde görüyorsanız bu rüyada düşmanın güçleneceğinin galip geleceğinin işareti var demektir. Çok dikkatli olmak gerekir. Böyle bir düşmanınız varsa bunu biliyorsanız yada bu durumlarda dolayı duyduğunuz, endişe ve korkularında işareti olabilir. Bilinç altında yaşadığınız sıkıntıların bir yansıması’da olabilir.

Fakat bazı rivayetlere gürede Kişinin çalışarak malında daha fazla artmanın daha fazla meydana gelmesi olarak’da yorumlanmıştır. Malının, parasının artacağı ve güçleneceğini’de söyleyenler vardır. Ama bir düşmanın güçleneceği veya galip geleceği durumları’da göz ardı etmemek lazımdır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir