Rüyada Sevgiliyi Görmek


Bir kimse rüyasında sevgilisini görmüş ise bu o kişinin yakında evlilik yolunda bir adım atacağına işarettir. Çünkü muradı karşısında onu beklemektedir. Bu sebeple de sevgilisi rüyasına girmektedir.

Rüyada Sevgili İle Kavga Ettiğini Görmek

Rüyasında sevgilisi ile kavga ettiğini gören kişi reel hayatta tam tersi sevgilisi ile barışık ve mutlu olur.

Rüyada Sevgilinin Öldüğünü Görmek

Rüyasında sevgilisinin öldüğünü gören kişi sevgilisinin ömrünü uzatmaktadır. Çünkü birini rüyanda ölü görmen onun sağlıklı ve huzurlu yaşaması demektir.

Rüyada Sevgilinin Hasta Olduğunu Görmek

Bir kimse rüyasında sevgilisinin hasta olduğunu görürse bu kimseye sevgilisinin ihtiyacı vardır ama ona söyleyemiyordur. Bu sorunu çözmesi için rüyayı gören kişinin sevgilisine yardım etmesi gerekmektedir.

Rüyada Sevgili Yapmak

Rüyayı gören kişinin çalkantılı bir aşk hayatının olacağına işarettir. Çünkü sürekli olarak sevgili aramakta ama bir türlü bulamamaktadır.

Rüyada Birden Fazla Kişi İle Sevgili Olduğunu Görmek

Kişinin şıpsevdi biri olduğuna, kadın-erkek meraklısı olduğuna ve bu sebeple aşk hayatının olmadığına işarettir. Kendisi aşkı ve sevgiyi bilmeyen biridir.

Rüyada Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

Kişinin sevgilisi ile sorunlar yaşayacağına bu sorunları çözmek için emek vermesi gerektiğine dair yorumlanır. Eğer seviyorsa kendinden ödün vermelidir.

Rüyada Sevgilinin Evine Gitmek

Yakında muradlarının gerçekleşeceğine ve en kısa zamanda evleneceklerine işarettir. Mutluluk çok yakındadır.

Rüyada Sevgilinin Düğününe Gitmek

Kaybetme korkusunun getirisidir. Kişi sevgilisine o kadar bağlıdır ki onu kaybederse yaşayamayacağını düşünür. Bu sebeple de bilinçaltı istemsizce bu tarz rüyalar göstermektedir.