Rüyada Seksen Sekiz (88) Görmek


Rüyada seksen sekiz görmek eğitim konusunda bir adım atılacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine alamet etmektedir.

Rüyada seksen sekiz gördüyseniz:
  • Neyse ki, gerekli kişi ya da kurumlar ihtiyacınız olan yada beklediğiniz adımları atabilirler.

Rüyada seksen sekiz görmek kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına, onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına inanılır.

Rüyada sekiz rakamını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, varolan borçların ödeneceğine, kazançların artacağına, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saatin sekiz olduğunu görmek borçların sonlandırılacağına, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sekine duasını görmek insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, bilmediği duyguları tadacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, yolunun açılacağına yorulur.

Rüyada sekiz rakamı görmek özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına, bol muhabbette kalacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada sekiz parmak görmek özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, yeni bir iş bulacağına yorulur.

Rüyada sekiz görmek kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına delalettir.

Rüyada sekiz sayısını görmek attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, kazalardan, belalardan korunacağına, yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına delalet eder.