Rüyada Sayı Görmek


Varlık olarak yorumlanır. Rüyasında sayı gören kişi iş hayatında başarılı olur ve maddi geliri yüksek olur. Ayrıca rüyada sayı görmek, bankadaki paraya, evde biriktirilen paraya, kasada toplanan paraya ya da altına da delalet eder. Ayrıca rüyada büyük sayı görmek yüklü bir gelire delalet ederken, küçük sayı görmek daha ufak çaplı paraya delalet eder.

Rüyada Sayı Saydığını Görmek

Rüyada sayı saydığını gören kimse, bir şeyin olmasını heyecanla bekliyor demektir. Bu heyecanlı bekleyişin sonlanması için kişi çok etmelidir.

Rüyada Sayı Yazdığını Görmek

Rüyada sayı yazdığını gören kimselerin öğrenmeye dair istekleri var demektir. Bu istek onları hayatları boyunca iyi noktalara taşıyacaktır.

Rüyada Sayıları Öğrendiğini Görmek

Rüyada sayıları öğrendiğini gören kişinin geçmişe dair olan anıları ve özlemi depreşmiş demektir.

Rüyada Sayıları Öğrettiğini Görmek

Rüyada sayıları öğrettiğini gören kimsenin alacağı çok fazla dua olacaktır. Hayır işleriyle çevresine nam salacak olan rüya sahibi, bu alanda bilinen ve saygı gören değerli bir kimse olacaktır.

Rüyada Tek Rakamlı Sayıları Görmek

Rüyada tek rakamlı sayılar görmek, eksikliğe ve özleme işarettir. Sürekli hayatında sorunlarla boğuşacak olan kimse, bu çıkmazdan çıkmak için büyük zorluklar yaşayacaktır.

Rüyada Çift Rakamlı Sayıları Görmek

Rüyada çift rakamları sayıları gören kişinin hayatı düzene girecektir, her şeyi yoluna koymayı başaracaktır. Mutluluk ve huzur, bu rüya sahibini beklemektedir.

Rüyada Sayılarla Konuştuğunu Görmek

Rüyada sayılarla konuştuğunu görmek rüyayı gören kişinin ruhsal çalkantılar içinde olduğuna delalet eder. Sürekli yalnız kalan bu kişi etrafındaki nesnelerle konuşmaya başlar ve bu şekilde rüyalar görür.