Rüyada Sandalye Görmek


Rüyada sandalye görmek, kişinin geleceği önemli bir mevkiye ya da makama işarettir. Kişi bu makamda uzun süre kalıcı olacaktır ve özellikle ticari hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirecektir. Bu atılımlar sonucunda maddi olarak büyük kazançlar sağlayacak olan kişinin önünü hiçbir şey kesemeyecektir.

Rüyada Sandalye Silmek

Rüyada sandalye silmek, kişinin yaşayacağı sıkıntılara işarettir. Bu sıkıntılar kişinin maddiyatı ile alakalı olacaktır. Yapacağı hatalar yüzünden ve parayı har vurup harman savurması yüzünden yokluğa düşecek kişinin işi zordur.

Rüyada Sandalye Taşımak

Rüyada sandalye taşımak, çalışkanlığa delalettir. Kişi, yaptığı işe saygı duyan ve her ne olursa olsun aldığını paranın karşılığını vermeye çalışan birisidir. Rüya sahibi bu huyuyla herkesin saygısını kazanmayı başaran birisi olacaktır.

Rüyada Sandalye Yıkamak

Rüyada sandalye yıkamak boş uğraşa işarettir. Zamanını ve hayatını boşa geçiren kişi, bu giden günleri geri getiremeyecektir, çok pişman olacaktır, denir.

Rüyada Sandalye Aldığını Görmek

Rüyada sandalye aldığını görmek, fuzuli masraf yapılacağına işarettir. Lükse düşkün olan kişi, her şeyinin dört dörtlük olmasını ister ve hiçbir masrafından kesmeye yanaşmaz. Sonunda zararlı çıkan kişi kendisi olacaktır.

Rüyada Sandalye İle Uçmak

Rüyada sandalye ile uçmak, melankolik ve dertli bir ruh halinin belirtisidir. Son zamanlarda duygusal bir boşluğun içine düşen kişi, bu boşluktan çıkamamaktadır.

Rüyada Sandalyeye Oturmak

Rüyada sandalyeye oturmak, mevki ve makama işaret eder. Kişinin ayrıca hırs sahibi biri olduğunu gösterir. Kişi, çok çalışıp çabalamayı seven ancak karşılığında da mükafat bekleyen biridir.

Rüyada Sandalyeden Kalkmak

Rüyada sandalyeden kalkmak, mütevazilik göstergesi olarak kabul edilir. Bu rüyayı gören kişi, alçakgönüllü ve manevi değerlere önem veren birisidir, denir.

Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek

Rüyada tekerlekli sandalye görmek, sağlık sorunlarının habercisidir. Yakın zamanda birtakım sağlık sorunları yaşayacak kişi, bunların üstesinden gelmeyi başaracaktır ve hayatına kaldığı yerden tam gaz devam edecektir, şeklinde yorumlanmıştır.