Rüyada Saç Görmek


Rüyada saç görmek, rüya sahibinin uzun ömürlü olacağına işaret kabul edilir. Aynı zamanda farklı bir yorum da mevcuttur. Buna göre rüyada saç görmek rüya sahibinin çocuğu olacağının habercisidir. Rüyada saç görmek genel olarak saçın şekline ve uzunluğuna göre değişik yorumlanmaktadır.

Rüyada saçınızın dağınık olduğunu görmek

Rüya sahibinin iş hayatında oldukça fazla yorulacağına, yoğun günler geçireceğine işarettir.

Rüyada saç ördüğünü görmek

Rüyasında kendi saçını veya başka birinin saçını ördüğünü görmek, rüya sahibinin iş ve aile hayatında yapacağı işleri büyük bir özenle ve titizlikle yapacağı anlamına gelir.

Rüyada saçların döküldüğünü görmek

Rüyada saçların döküldüğünü görmek olumlu bir rüya değildir. Rüya sahibinin yaşayacağı bazı talihsiz olayların, çevresindeki insanlara güveninin kaybolmasına neden olacağının habercisi kabul edilir.

Rüyada saçların tutam tutam döküldüğünü görmek

Rüyada saçların tutam tutam dökülmesi, rüya sahibinin güvendiği kimselerce yarı yolda bırakılacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi, bu insanların düşüncelerine güvenerek yaptığı, giriştiği işlerde maddi ve manevi olarak kayba uğrayabilecektir. Emeklerin ve çabaların boşa gitmesi de muhtemel kabul edilir. En azından belli bir süre rüya sahibinin yeni iş ve ortama girmeyi ertelemesi, etrafındaki insanlara güvenerek belli bir süre iş yapmaması tavsiye edilebilir.

Rüyada saçın uzadığını görmek

Rüya sahibi eğer çocuk bekliyorsa yakın bir sürede evlat sahibi olacağının müjdeleyicisidir. Eğer gerçek hayatta saçınızı uzatmayı düşünüyorsanız ve rüyanızda saçınızın çok uzun olduğunu, memnun olduğunuzu görmüşseniz bu da elinize geçecek olan ihtiyacınızın üstünde paranın habercisi kabul edilir.

Rüyada saçın siyah olduğunu görmek

Rüya sahibinin medeni durumuna göre farklı yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi evli bir kadınsa bu rüya kocasının dürüst ve sadık bir erkek olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi henüz evlenmemiş bir kadınsa ileride dünya evine gireceği erkeğin bu özelliklere sahip olacağının habercisi kabul edilir.

Rüyada saçının bakımlı olduğunu görmek

Rüya sahibinin yakın bir gelecekte yeni bir arkadaş edineceğinin ve bu arkadaşlığın rüya sahibine çok büyük faydası dokunacağının habercisi kabul edilir.

Rüyada saçın kızıl olduğunu görmek

Rüya sahibinin kendi çevresinde sevilen ve ilgilenilen biri olacağının habercisidir.

Rüyada saçın sarı olduğunu görmek

Rüya sahibinin ömrü boyunca mutlu olacağına, birden çok başarı elde edeceğine işarettir.

Rüyada saçın kıvırcık olduğunu görmek

Rüyada saçın kıvırcık olduğunu görmek, rüya sahibinin aşk hayatı ile yorumlanır. Genel olarak rüya sahibi evli de olsa bekar da olsa aşk ilişkilerinde mutluluğu bulacaktır.

Rüyada kulaktan saç çıktığını görmek

Rüya sahibinin rüyasında kulaklarından saç çıktığını görmesi, can sıkıcı laflar duyacağının habercisidir. Bu laflar her ne kadar kötü ve can sıkıcı olsa da iyi niyetle söylenen laflar olacaktır ve rüya sahibinin bu lafları uzun süre düşünüp kararlarını tekrar gözden geçirmesi gerekebilecektir.

Rüyada ağızdan saç çıktığını görmek

Rüyada ağızdan çıkan saçlar, rüya sahibinin bazı cümleleri nedeniyle başının ağrıyabileceğine işarettir. Bu süreçte rüya sahibinin ağzından çıkan laflara daha fazla dikkat etmesi, düşünmeden konuşmaması gerekmektedir.

Rüyada saçın gürleştiğini görmek

Rüya sahibinin bereketli geçecek günlerinin çok yakın olduğunun habercisidir. Rüya sahibi eğer son günlerde sıkıntılı zamanlar geçiriyorsa bu sıkıntılı günlerin sona ereceğinin ve rahat edeceğinin müjdeleyicisi kabul edilir.

Rüyada peruk takmak

Rüyada peruk takmak, rüya sahibinin kısmetinin ve şansının açılacağına işarettir.

Rüyada saç taramak

Rüya sahibinin hiç ummadığı yerden kötü bir sonuçla karşılaşacağına dair bir uyarı niteliğindedir. Farklı bir yoruma göre ise rüyada saç taramak, rüya sahibinin yeni dostluklar kuracağına ve bu dostlukların çok uzun zaman devam edeceğine işarettir.

Rüyada saçlarını kesmek

Rüya sahibinin iş hayatında bazı sorunlar yaşayabileceğine dair bir uyarı kabul edilir. Farklı bir yorum olarak rüyada saçını kesmek, rüya sahibinin ani kararlarla hayatında değişikliklere gidebileceği şeklindedir. Eğer rüyanızda bir başkası sizin saçınızı kesiyorsa, başkasının hatası yüzünden başa gelebilecek olan sıkıntılarla yorumlanır. Rüya sahibi işlemediği bir suçtan ötürü sorumluluk altında kalabilir.

Rüyada saçın beyazladığını görmek

Rüya sahibinin çevresinde takdir edilen bir insan olduğuna işarettir. Eğer rüya sahibi bir erkekse, maddi açıdan parasal bir artış yaşayacaktır. Rüya sahibi kadınsa, eşi ile ilgili bazı problemler yaşayabileceğine işaret kabul edilmektedir. Eğer rüya sahibinin görülmekte olan bir davası varsa, bu davanın lehine sonuçlanma olasılığının yüksek olduğunu müjdelediği de kabul edilir.

Rüyada yemeğinden saç çıkması

Rüya sahibinin çevresindeki bir insanla sözlü tartışma yaşayabileceği şeklinde yorumlanır.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir