Rüyada Portakal Görmek


Rüyada portakal görmek rızk manasına gelir. Rüyayı gören kişiye hayırlı ve helal kazançlar nasip olur. Helal bol kazanç kişinin mutluluğunun da huzurunun da artmasına sebep olur. Ebedi bir saadete erer ve ömrü boyunca mutlu olur.

Rüyada Portakal Soyup Yediğini Görmek

Bir kimse rüyasında portakal alıp soyduğunu ve yediğini görürse bu kişi yakın zamanda güzel bir işle nasiplenir. Bu iş onun hayatını tamamen değiştirir; kendine güveni artar, ortamı değişir, yeni arkadaşlıklar edinir.

Rüyada Portakal Soyup Birine Yedirdiğini Görmek

Bir kimse rüyasında portakal soyup birine yedirdiğini görürse bu kişi yakın zamanda birinin bir işe girmesine vesile olur. Bu kişi yoksul ve muhtaç bir kimsedir. Bu sebeple işe girdiği andan itibaren rüya sahibine hep dua eder.

Rüyada Portakal Soyup Yemediğini Görmek

Bir kimse rüyasında portakal soyduğunu ama bu portakalları bir türlü yiyemediğini görürse bu kişi kazançlı bir işten olur. İş onun ayağına kadar gelir ama o bu işi elinin tersi ile iter.

Rüyada Ekşi Portakal Yediğini Görmek

Bir kimse rüyasında ekşi portakal yediğini görürse bu kişi zor ama kendisi için hayırlı bir işe girecektir. Belki bu iş onu bedenen yoracaktır ama manen çok iyi duygular hissetmesine vesile olacaktır.

Rüyada Tatlı Portakal Yediğini Görmek

Bir kimse rüyasında tatlı portakal yediğini görürse yakın zamanda kolay ve bol kazançlı bir işe girecektir. Bu iş onu hem bedenen hem de manen rahat ettirecektir. Rüyayı gören kişi her daim rahat edecek, hayatı kolay geçecektir.

Rüyada Portakal Suyu Sıkmak

Rüyada portakal suyu sıkmak genelde zorluk manasına gelir. Bu zorluk daha çok iş hayatı ile ilgilidir. Kişi işinde bir takım zorluklarla karşılaşır ve bu zorluklar yüzünden ciddi sıkıntılar çeker.

Rüyada Portakal Ağacı Görmek

Portakal ağacı mal ve mülk manasına gelir. Bir kimse rüyasında portakal ağacı görürse yakın zamanda kendisine güzel bir ev alacaktır. Eğer portakal ağacı büyükse evi de büyük olacaktır, küçük ise evi de küçük olacaktır.