Rüyada Polis Görmek


Rüyada polis görmenin net bir yorumu yoktur. Çok genel bir ifadedir. Rüyanızda polisle ilgili ne gördüğünüze göre değişiklik göstermektedir. Değişmekle birlikte genel olarak rüyada görülen polis üzüntü ve öfkeye yorulur. Ancak rakiplerinize üstün geleceğiniz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Polis Olduğunu Görmek

Rüyada polis olmak hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin sorumluluk alacağına, devlet yönetiminde kıdem sahibi olacağına işaret kabul edilir. Bu sebeple polis ve benzeri meslek gruplarını rüyada görmek genel manada hayırlı olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Polis Tarafından Yakalanmak

Rüyada her hangi bir sebeple bir polisin sizi yakalaması, etrafınızdaki tehlikelerin habercisidir. Rüyasında polis tarafından yakalandığını gören kişi hatalı davranışlara batabilir bu sebeple dikkatli olmalı, etrafını kolaçan etmeli, herkese kolayca güvenmemelidir.

Rüyada Polis Ekibi Görmek

Rüyada birden çok polis veya bir amir ve yardımcılarını birlikte görmek iyi bir rüya değildir. Size oldukça yakın olan tehlikeli ve hileli davranışlar içerisinde olan birinin habercisidir. Ayrıca rüyada polis ekibi ya da polis görmek Azrail olarak da yorumlanır.

Rüyada Polisle Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada polis ile kavga ettiğini görmek Azrail ile kavga etmek manasına gelir. Bir taraftan Azrail onun canını almaya çalışırken rüyayı gören kişi de Azrail`den kurtulmaya çalışıyordur. Eğer bu kavgayı rüyayı gören kişi kazanırsa ömrü uzun olur kaybederse ölüm yakındır.

Rüyada Polis Tarafından Tutuklandığını Görmek

Bir kimse rüyasında polis tarafından tutuklandığını görürse bu rüya gören kişinin etrafında kendine zarar vermek isteyen birilerinin olduğunun habercisidir. Rüyayı gören kişi etrafına karşı dikkatli olmalıdır. Çünkü bu kişiler ondan ciddi manada haz etmemekte, ona zarar vermeyi istemektedir.

Rüyada Temiz Üniformalı Polis Görmek

Rüyada temiz üniformalı, temiz yüzlü, güler yüzlü polis görmek güven demektir. Rüyayı gören kişinin insanlar tarafından güvenilen, saygı duyulan, sözü sayılan biri olduğuna işaret eder. Bu rüya gören kişinin temiz ahlaklı olduğuna da işaret eder.

Rüyada Polislere Yardım Ettiğini Görmek

Bir kimse rüyasında polislere yardım ettiğini görürse bu rüya gören kişinin insanların hakkını koruyan, onlara sürekli olarak destek olan ve her türlü yardımda bulunan bir kişi olduğuna bu sebeple de gören kişinin insanlar tarafından sevilip sayıldığına işaret eder.