Rüyada Pilav Görmek


Pilav bolluk ve bereket manasına gelir. Bir kimse rüyasında pilav görürse evi bereketlenir, hanesine huzur gelir. Pilav yani pirinç taneleri ne kadar çok ise o kadar bolluk ve bereket olur. Kişi her daim maddi sıkıntılardan kurtulur. Her türlü sorunun üstesinden gelir.

Rüyada Pilav Pişirdiğini Görmek

Rüyada pilav pişirdiğini görmek iş hayatında yükseliş manasına gelir. Rüyayı gören kişi işinde yüksek bir mertebeye gelir. Maddi sıkıntılarının hepsinden kurtulur ve konumu yükseldiği için içine girdiği ortamlarda değişiklik gösterir. Bu sayede yeni yeni arkadaşlıklar edinir.

Rüyada Pilav Dağıttığını Görmek

Rüyada pilav dağıttığını görmek iki manada yorumlanır. Bunlardan biri iyi biri kötüdür.İyi olan rüyayı gören kişinin yoksul ve kimsesiz kişilere yardım edeceği manasıdır. Diğeri ise bir yakın bir akrabasının dedikodusunu yapacağıdır.

Rüyada Pilav Yediğini Görmek

Pilav başarı manasına gelir. Eğer bir öğrenci rüyasında pilav yediğini görürse bu kişi okul hayatında başarılar elde eder. Bir iş veren rüyasında pilav yediğini görürse işinin daha da büyüyeceği manasına gelir.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Bulgur pilavı eğlence manasına gelir. Rüyasında bulgur pilavı gören kişinin evinde düğün ya da bir eğlence olur. Bu düğün mutluluk ve huzur getirir hanenin üzerindeki kara bulutların kalkmasını sağlar.

Rüyada Pilav Yaktığını Görmek

Bir kimse rüyasında pilav yapıp yaktığını görürse bu kişi para kaybına yakalanır. Durumu çok iyi olmasına rağmen aniden ortaya çıkan bu para kaybı onun her şeyini kaybetmesine ve beş kuruşa muhtaç olmasına sebep olur. Rüyayı gören kişi zekatına ve sadakasına dikkat etmelidir yoksa kaybı daha da artar.

Rüyada Siyah Pilav Yediğini Görmek

Rüyada siyah pilav yediğini görmek hüzün ve ağıt manasına gelir. Rüyayı gören kişinin evine cenaze girer. Herkes ağlar ve ağıt yakar. Ölen kişinin arkasından kuran okunmalı, hayır ve hasenatta bulunulmalıdır.

Rüyada Kırmızı Pilav Yediğini Görmek

Rüyada kırmızı pilav yediğini görmek çocukların rahatsızlanması manasına gelir. Rüyayı gören kişi evli ve çocuklu bir kimse ise kendi çocuğu rahatsızlanacak, bekar bir kimse ise tanıdığının çocuğunun rahatsızlanacağı manasına gelir.