Rüyada Pazar Görmek


Rüyada pazar görmek artış manasına gelir. Kişinin hayatında mutluluklar da artabilir pazar da artabilir. Yani bu artış olumlu da olabilir olumsuz da olabilir. Kişinin bu durumu birazda kendisine bağlıdır. Kendisi hayata olumlu bir şekilde bakıyorsa olumlu bir artış olur olumsuz bakıyorsa olumsuz da olabilir.

Rüyada Pazarda Gezdiğini Görmek

Bir kimse rüyasında pazarda gezdiğini görürse bu rüya gören kişinin yeni bir iş tasarladığına ve yeni bir işe adım atacağına işaret eder. Rüya sahibi kendi işinin patronu olabilir.

Rüyada Pazardan Bir Şey Satın Aldığını Görmek

Bir kimse rüyasında pazara gidip pazardan bir şeyler satın aldığını görürse bu rüya gören kişinin rızkının artacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin eli rahatlar, rızkı bollaşır, sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Pazar Tezgahlarına Baktığını Görmek

Bir kimse rüyasında pazara gittiğini ve bir şey almadığı halde pazar tezgahlarına baktığını görürse bu rüya gören kişinin uzun zamandır istediği ve hayal ettiği ama bir tülü gerçekleştiremediği hayalinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Çarşı Gezdiğini Görmek

Çarşı bolluk ve bereket manasına gelir. Bir kimse rüyasında bir şey almak için olsun ya da olmasın pazara gidip gezdiğini görürse bu rüya gören kişinin hanesinin bereketleneceğine elinin bollaşacağına işaret eder.

Rüyada Pazarda Mal Sattığını Görmek

Bir kimse rüyasında kendisini pazar satıcısı olarak yahut da pazarda mal satan biri olarak görürse bu rüya gören kişinin işinden ayrılacağına işaret eder. Eğer bir öğrenci bu rüyayı görürse bu rüya gören kişinin okuldan atılacağına işaret eder.

Rüyada Pazarda Kaybolduğunu Görmek

Bir kimse rüyasında pazara gidip pazarda kaybolduğunu görürse bu rüya gören kişinin rızkını yanlış yerde aradığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddi sıkıntılar yaşaması bu sebeptendir.

Rüyada Hiç Bilmediği Pazara Gittiğini Görmek

Bir kimse rüyasında bugüne kadar hiç gitmediği, hiç bilmediği bir pazara gittiğini görürse bu rüya gören kişinin bugüne kadar hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işte de beklemediği kadar iyi işler çıkaracağına işaret eder.