Rüyada Patlıcan Görmek


Rüyada patlıcan görmek itibar sarsıntısı demektir. Bir kimse rüyasında patlıcan görürse insanlar tarafından değersiz görülecek, hor görülecek, aşağılanacak, hakkında dedikodular çıkarılacak ve bu dedikodular yüzünden itibarı sarsılacaktır. Bu sebeple dikkatli olmalı, davranışlarına çeki düzen vermelidir.

Rüyada Patlıcan Yediğini Görmek

Bir kimse rüyasında patlıcan yediğini görürse yeni bir işe atılacaktır. Bu iş ruhsatlı bir iş olup rüya sahibinin güzel para kazanmasını sağlayacaktır. Rüyada patlıcan görmek aynı zamanda kin ve kıskançlık gibi manalara da gelmektedir.

Rüyada Mevsiminde Patlıcan Görmek

Bir kimse rüyasında mevsiminde patlıcan görürse bu rüya, gören kişinin bir sıkıntı ile karşılaşacağına fakat bu sıkıntıyla birlikte güzel bir haber alacağına işarettir. Mevsiminde görülen patlıcan aynı zamanda kısmet açıklığı manasına da gelir.

Rüyada Mevsimi Dışında Patlıcan Görmek

Rüyada mevsimi dışında patlıcan görmek pek hayra işaret değildir. Rüyasında mevsimi dışında patlıcan gören kişi yakında kötü ve üzücü bir haber alacaktır. Bu haber kendisini perişan edecek, uzun bir süre üstesinden gelemeyecektir.

Rüyada Beyaz Patlıcan Görmek

Bir kimse rüyasında beyaz bir patlıcan görürse bu rüya gören kişinin saflığına, temizliğine ve iyi yürekliliğine işaret eder. Ayrıca bu rüya gören kişinin herkes tarafından beğenildiği ve hoş davranışları sebebi ile de herkes tarafından değer görür.

Rüyada Çürümüş Patlıcan Görmek

Çürümüş patlıcan ciddi manada sıkıntı çekileceğine, bu sıkıntıların daha çok maddi anlamda olduğuna ve kısmetin kapanmasına işaret eder. Aynı zamanda çürümüş patlıcan görmek rüya sahibinin aile hayatında bir takım sıkıntıların ortaya çıkmasına işaret eder.

Rüyada Patlıcan Yemeği Görmek

Bir kimse rüyasında patlıcan yemeği görürse bu rüya kişinin maddi sıkıntılarından kurtulup, borçlarını kapatıp derin bir nefes alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişiye hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği bir yerden büyük bir para gelir ve bu para rüya sahibinin tabiri caizse dertlerine derman olur.

Rüyada Kurtlu Patlıcan Görmek

Bir kimse rüyasında içinde kurt olan bir patlıcan görürse, bu rüya gören kişinin yakınında bir düşmanı olduğuna ve kendisine zarar vermek için fırsat kolladığına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi patlıcan doğrarken içerisindeki kurdu da kestiğini görürse düşmanının ona karşı galip gelemeyeceğine işaret eder.