Rüyada Parfüm Görmek


Rüyada Parfüm Görmek Rüya sahibinin aşk hayatının hareketleneceğine işaret olarak kabul edilmektedir.

Rüyada parfüm gören kimse hacceder ve başkaları tarafından övülür. Rüyasında parfüm gören kimse iyi bir hayat sürer. Rüyada görülen misk anber kâfur zahferen gül gül suyu gül yaşı ve benzeri kokular görmek iyi bir habere meclis ilim ve temiz inanç olarak yorumlanır. Ayrıca kişinin hayatının oldukça romantik ve duygusal bir döneme gireceğine bu nedenle de yoğun bir ilişki trafiği yaşayacağına delalet ederken karşı cinsle kurulacak bir münasebete işaret etmektedir. Rüyada görülen rüya sahibinin başlayacağı hızlı hayatına yeni bir aşka işaret etmektedir. Rüyada görülen parfüm rüya sahibinin aşk hayatında gelişmelere işaret etmektedir

Rüyada Parfüm Satın Almak

Rüya sahibinin evli olup olmadığına göre farklı yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi evli ise, duyduğu çocuk hasreti ile yorumlanırken, eğer rüya sahibi bekar ise hayatını birleştirmek istediği kadın veya erkek ile ilgili olarak yorumlanır.

Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüya sahibinin yeni bir ortama gideceği, tanışacağı yeni kişiler sayesinde yeni bir hayata başlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Genel olarak rüya sahinin tek düze hayatını değiştirmeye, güzelleştirmeye çalışacağına işaret kabul edilmektedir.

Rüyayı gören kişinin yeni başlangıçlar yaşayacağı ve yeni kişilerle tanışarak yeni ortamlara gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birine Parfüm Sıktığını Görmek

Rüyada parfüm sıkmak nasıl ki rüya sahibi için hayatında yapacağı değişiklikler ile yorumlanmışsa, rüya sahibinin başka birisine parfüm sıktığını görmesi ise kendisinin bu kişiye hayatını değiştirmesi ve güzelleştirmesi adına yardımlarda bulunacağı şeklinde yorumlanmıştır. Yardım edilecek kişi genellikle rüya sahibinin çevresinde çok sevdiği insanlardan biri olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Parfüm Koklamak 

Rüyada parfüm koklamak rüyayı gören kişinin  yaşayacağı kısa süreli heyecanlı aşklara işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre  parfüm kokusunun güzel kokusu ve güzelliği güzel bir eşe çirkinliği ise kötü davranışları olan bir eşe işaret etmektedir.