Rüyada Para Görmek


Rüyada para görmek elinize yakın zamanda yüklü miktarda para geçeceği anlamına gelir. Eğer rüyanızda bu parayı sayıyorsanız harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekir. Yapacağınız gereksiz harcamalar sizi sıkıntıya sokabilir.

Rüyada para görmenin bir çok farklı yorumu vardır. Bunlardan biri karşılaşılacak sıkıntılı zamanların habercisi olduğudur. Ancak sıkıntılı ve zor geçecek olan bu günlerin sonunda rüya sahibini büyük bir mutluluk ve sevinç bekler. Rüyada görülen parayı iki yüzlü insanlarla yorumlayanlar da vardır. Rüya sahibinin etrafında dolaşan iki yüzlü insanların varlığına dikkat etmek gerekir. Rüyada para görmek üzerine yapılmış diğer yorumlar ise kısmen daha olumludur ve paranın cinsine göre değişiklik göstermektedir. Bu yorumlarda genel itibariyle para rüya sahibinin eline geçecek nimetlerle bağdaştırılır.

Rüyada gümüş para görmek

Rüyada görülen gümüş para sevinçle ve yeni dostluklarla bağdaştırılır.

Rüyada altın para görmek

Rüyada altın para görmek, kısa süreli sıkıntı veya hastalığa işarettir. Ayrıca rüya sahibinin arkasından yapılan dedikoduların da habercisi kabul edilir.

Rüyada bozuk para görmek

Rüyada görülen bozuk para, düşmanlıkla yorumlanır. Eğer birilerinden bozuk para aldığınızı görüyorsanız birileriyle düşmanlık yaşayacağınıza, birilerine bozuk para veriyorsanız da sorun yaşadığınız insanlarla düşmanlığınızın sonlanacağına işarettir.

Rüyada Sahte Para Görmek

Eğer rüyanızda bir kalpazan görürseniz yahutta kendinizi kalpazan olarak gördüyseniz bu gizli saklı başı işlere bulaşacağınıza ve bu gizli saklı işlerin sizi rahatsız edeceğine ve bunun altından kalkmak için bir tür çareler ariyacağınıza ve sonunda çıkacağınıza gösterir.

Rüyada para çalmak

Rüyada çalınan para, rüya sahibinin etrafındaki insanların gizlediği şeyleri tesadüfen öğrenecek olması anlamına gelir.

Rüyada para çaldırmak

Rüyada para çalmanın tersine, herkesten saklamaya özen gösterdiğiniz bir sırrınızın etrafınızdakiler tarafından tesadüfen öğrenilecek olması anlamındadır.

Rüyada para bulmak, para harcamak

Aşk hayatınızla ilgili bir rüyadır. Artık ciddi bir evliliğe hazır olduğunuzun habercisidir.

Rüyada kağıt para görmek

Rüyada kağıt para görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bir takım ufak problemlerin habercisidir. Bu problemlerin ve sıkıntılı dönemin sonunda ise rüya sahibi tekrar normal ve rahat yaşantısına dönecektir.

Rüyada kağıt para vermek

Rüyada birine kağıt para vermek, gerçek hayatta da rüya sahibinin elinden para çıkacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibinin borcu varsa bu borcunu ödeyeceği, eğer borcu yoksa yardıma ihtiyacı olan birine maddi açıdan yardımda bulunacağının habercisi kabul edilir.

Rüyada Bankaya Para Yatırmak

Eğer rüyada bir bankaya gidip para yatırdığınızı gördüyseniz ileriniz için iyi hesaplar yağtığınıza ve geleceğinizi garanri alltına almak adına bazı planlarınızın olduğuna ve sizi rahatlatacak bazı olayların  hayatınızda gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Para Cezası

Eğer rüyanızda para cezasını çarptırıldığınızı görürseniz geçmişte yaşanan bir borç yüzünden başınızın biraz ağrıyacağına ve bazı çareler arayacağınıza ama bunun sonunda borcunuzu ödeyeceğinize işarettir.

Rüyada para basmak

Rüyada kağıt para bastığını görmek, iyi bir rüya olarak kabul edilmez. Genel olarak rüya sahibinin hayırlı olmayan bir işle uğraşmaya başlayacağına işarettir. Bu nedenle rüya sahibinin bu dönemde gireceği işlere normalden daha fazla dikkat etmesi gerekir şeklinde yorumlanır.

Rüyada para saydığını görmek

Rüyada kağıt para saymak, rüya sahibinin iş hayatında bir anda yükseleceğine ve ün kazanacağına işaret kabul edilir. Farklı bir yoruma göre ise rüyada kağıt para saymak, rüya sahibinin hayatına faydası ve etkisi olmayan boş işlerle uğraşmakta olduğuna dair bir işaret kabul edilir.

Rüyada deste deste kağıt para görmek

Rüyada tomar halinde kağıt para görmek, güzel yorumlanan bir rüya değildir. Ticarette kaybedilecek büyük paranın, patronun gözünde düşmenin, değer kaybetmenin habercisi kabul edilmektedir. Farklı bir yorum da tam tersi şekildedir. Rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşmesine, maddi durumunun artacağına da işaret kabul edilmektedir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir