Rüyada Para Görmek


Rüyada para görmek elinize yakın zamanda yüklü miktarda para geçeceği anlamına gelir. Eğer rüyanızda bu parayı sayıyorsanız harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekir. Yapacağınız gereksiz harcamalar sizi sıkıntıya sokabilir.

Rüyada Para Görmek pek de hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez. Çevrede söylenen sözlerden zarar edilebileceğine işaret edilir. Duyacağınız sözlerin canınızı sıkacağına da işarettir. Bazı yorumculara göre ise çevrenizde ikiyüzlü kişiliklerin olacağına delalettir. Genel anlamda nimetlerin habercisi olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin iç sıkıntıları gitmekte ve geçiminin rahatlayacağı işaret edilmektedir. Ayrıca çevrede duyulan sözlerin artacağına ve kötü sözlere işaret edebileceği de bilinmelidir.

Rüyada para görmenin bir çok farklı yorumu vardır. Bunlardan biri karşılaşılacak sıkıntılı zamanların habercisi olduğudur. Ancak sıkıntılı ve zor geçecek olan bu günlerin sonunda rüya sahibini büyük bir mutluluk ve sevinç bekler. Rüyada görülen parayı iki yüzlü insanlarla yorumlayanlar da vardır. Rüya sahibinin etrafında dolaşan iki yüzlü insanların varlığına dikkat etmek gerekir. Rüyada para görmek üzerine yapılmış diğer yorumlar ise kısmen daha olumludur ve paranın cinsine göre değişiklik göstermektedir. Bu yorumlarda genel itibariyle para rüya sahibinin eline geçecek nimetlerle bağdaştırılır.

Rüyada gümüş para görmek

Rüyada görülen gümüş para sevinçle ve yeni dostluklarla bağdaştırılır.

Rüyada altın para görmek

Rüyada altın para görmek, kısa süreli sıkıntı veya hastalığa işarettir. Ayrıca rüya sahibinin arkasından yapılan dedikoduların da habercisi kabul edilir.

Rüyada bozuk para görmek

Rüyada görülen bozuk para, düşmanlıkla yorumlanır. Eğer birilerinden bozuk para aldığınızı görüyorsanız birileriyle düşmanlık yaşayacağınıza, birilerine bozuk para veriyorsanız da sorun yaşadığınız insanlarla düşmanlığınızın sonlanacağına işarettir.

Rüyada Sahte Para Görmek

Eğer rüyanızda bir kalpazan görürseniz yahutta kendinizi kalpazan olarak gördüyseniz bu gizli saklı başı işlere bulaşacağınıza ve bu gizli saklı işlerin sizi rahatsız edeceğine ve bunun altından kalkmak için bir tür çareler ariyacağınıza ve sonunda çıkacağınıza gösterir.

Rüyada Para Yutmak

Bu rüya, tabircilere göre işlenebilecek günahlara yorulur. Altın para yutan kişini inkâra yönelebileceğine işarettir. Rüyada para bulmak gereksiz yere uğraş anlamına gelir ve can sıkıntısına neden olabilir. Rüyada para bulmak aynı zamanda bulan kişinin kısmetinin artmasına işarettir. Para bulan kişi ayrıca beklemediği kapıların kendisi için açıldığını görebilir.

Rüyada Para Görmek dışında para yırtmak da farklı şekillerde ifade edilmektedir. Rüyada parasını yırtan kişi yaptığı işlere son verebilir. Bu işler genel olarak gizli yapılan ve vicdana sığmayan işlerdir. İçinize sinmeyen işleri bu rüyayı gördükten sonra bırakabilirsiniz. Rüyada para kaybetmek ise kısa süreliğine yaşanacak içsel sıkıntılara yorulur. Para saymak ise umulmadık bir şekilde amaçlarına ulaşan insanları işaret eder.

Rüyada Para Görmek cinsine göre de yorumlanabilir. Bakır para ise yeni bir işe girileceğini ve iş yerinde çok şanslı olacağı anlamına gelir. Altın para ise çevrenizdeki kişileri kıskanacağınız anlamına gelebilir. Ayrıca sizi üzecek şeyler duyabileceğinize de işarettir. Küçük üzüntülerin ardından büyük mutlulukların yaşanacağına ve mutsuz dönemlerden kurtulacağınıza işarettir. Bozuk para görmek ise düşmanları işaret eder ve yine içsel sıkıntılara neden olabilir. Kâğıt para, kaybetmek şeklinde yorumlanmaktadır.

Para koleksiyonu yapmak da merak edilen tabirler arasındadır. Rüyada koleksiyon yapıyorsanız beklenmedik bir durumla karşılaşabilirsiniz. Eğer para çalıyorsanız elinizde olmadan bazı kişilerin gizlediği şeyleri duyabileceğinize işarettir. Parasını çaldıran kimse ise yine gizlenen şeyleri simgelediğinin göstergesidir.

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak zora girmiş bir iş için yardım alacağınız anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin ihtiyacı olan bir konuda kendisine yardımcı olacak ve deneyimlerini artıracak şekilde olumlu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Para Çalmak

Rüyada çalınan para, rüya sahibinin etrafındaki insanların gizlediği şeyleri tesadüfen öğrenecek olması anlamına gelir.

Rüyada para çaldırmak

Rüyada para çalmanın tersine, herkesten saklamaya özen gösterdiğiniz bir sırrınızın etrafınızdakiler tarafından tesadüfen öğrenilecek olması anlamındadır.

Rüyada para bulmak, para harcamak

Aşk hayatınızla ilgili bir rüyadır. Artık ciddi bir evliliğe hazır olduğunuzun habercisidir.

Rüyada kağıt para görmek

Rüyada kağıt para görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bir takım ufak problemlerin habercisidir. Bu problemlerin ve sıkıntılı dönemin sonunda ise rüya sahibi tekrar normal ve rahat yaşantısına dönecektir.

Rüyada kağıt para vermek

Rüyada birine kağıt para vermek, gerçek hayatta da rüya sahibinin elinden para çıkacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibinin borcu varsa bu borcunu ödeyeceği, eğer borcu yoksa yardıma ihtiyacı olan birine maddi açıdan yardımda bulunacağının habercisi kabul edilir.

Rüyada Bankaya Para Yatırmak

Eğer rüyada bir bankaya gidip para yatırdığınızı gördüyseniz ileriniz için iyi hesaplar yağtığınıza ve geleceğinizi garanri alltına almak adına bazı planlarınızın olduğuna ve sizi rahatlatacak bazı olayların  hayatınızda gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Para Cezası

Eğer rüyanızda para cezasını çarptırıldığınızı görürseniz geçmişte yaşanan bir borç yüzünden başınızın biraz ağrıyacağına ve bazı çareler arayacağınıza ama bunun sonunda borcunuzu ödeyeceğinize işarettir.

Rüyada para basmak

Rüyada kağıt para bastığını görmek, iyi bir rüya olarak kabul edilmez. Genel olarak rüya sahibinin hayırlı olmayan bir işle uğraşmaya başlayacağına işarettir. Bu nedenle rüya sahibinin bu dönemde gireceği işlere normalden daha fazla dikkat etmesi gerekir şeklinde yorumlanır.

Rüyada para saydığını görmek

Rüyada kağıt para saymak, rüya sahibinin iş hayatında bir anda yükseleceğine ve ün kazanacağına işaret kabul edilir. Farklı bir yoruma göre ise rüyada kağıt para saymak, rüya sahibinin hayatına faydası ve etkisi olmayan boş işlerle uğraşmakta olduğuna dair bir işaret kabul edilir.

Rüyada deste deste kağıt para görmek

Rüyada tomar halinde kağıt para görmek, güzel yorumlanan bir rüya değildir. Ticarette kaybedilecek büyük paranın, patronun gözünde düşmenin, değer kaybetmenin habercisi kabul edilmektedir. Farklı bir yorum da tam tersi şekildedir. Rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşmesine, maddi durumunun artacağına da işaret kabul edilmektedir.

Rüyada Demir ve Madeni Para Toplamak

Demir para toplamak uzun bir süre çalıştıktan sonra mal edinme anlamına gelir. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin yatırım yapmak amacıyla ilerleyen süreçlerde kazanç elde edebileceğine de işaret eder. Madeni para toplamak ise gelir getirmeyecek olan bazı işlere girişileceğine işarettir.

Rüyada Ölüden Para Almak

Rüyada ölüden para almak uğursuzluk işaretidir. Rüya sahibinin bu paradan çok daha fazlasını kaybedeceğine ve kötülüğe işaret eder. Borç para istemek ise kişinin gururunu unutarak içine düştüğü durumdan kurtulması için mahcupluk yaşamasını simgeler.

Delik Para Görmek

Rüyada Para Görmek konusunda delik para görmek de sıkça araştırılan bir konudur. Bazı işlerin geçersiz sayılmasıyla eksik maaş alınacağına işarettir. Bir projenin beğenilmemesi durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı zamanda tüm bütçeniz de sarsılabilir.

Rüyada Para Kazanmak

Sürpriz bir gelişmeye alamettir. Rüya sahibi işinden terfi edebilir ya da maaşı artabilir. Bu yüzden rakiplerine karşı dikkatli olması gerekecektir. Rüyada eğer bir para bulup sahibine veriyorsanız olumlu şeylerin olabileceğine işarettir. Rüyada başkasının para çaldığını görüyorsanız sevdiğiniz bir kişinin sevgisini yitirebilirsiniz. Aynı zamanda güven sarsılması da yaşanabilir.

Rüyada Para Görmek genel anlamda bu gibi farklı tabirlerle sizlerle paylaşılabilir. Genel olarak ise maddi rahatlığınızın yerinde olduğunu ve paraya ulaşmak adına emek harcamanızın yeterli olabileceği anlaşılabilir.