Rüyada Para Cüzdanı Görmek


Para cüzdanı yahut para kemeri bekar için evlenmeye diğerleri için mala ellinde para cüzdanının olduğunu görmek kişiyi fakirlikten kurtaracak sanata işarettir.

Rüyayı gören kişinin gizli kalmış olan bazı gerçeklerin olduğunu ifade eder ve rüya sahibinin ileride planladığı işlere işaret eder. Bazende kişinin iç yüzünü yani karakteristik özelliğini tabir eder.

Kişi eğer cüzdanı yere düşürdüyse kimseye söyleyemediği gerçeklerin olduğu yönündedir. Rüyada para cüzdanı görmek başka tabircilere göre de girecek olduğu bir sıkıntıda geri dönmek manasına gelir.
Evlilik yolunda olan bir insan görüyorsa bu rüyayı bazı sıkıntılara girdiğine delalettir. Bazende anaya babaya itaatsizlik olarak yorulur. Rüyada para cüzdanı görmek, kişinin gördüğü düşe göre değişiklik gösterir.
Rüyada cüzdanını kaybettiğini görmek
Rüyada cüzdan kaybettiğini görmek hayatında  yaşanacak bir tatsızlığa  rüyasında cüzdan kaybettiğini gören kişi çevresinden  münakaşa ve tatsızlık yaşayacak ve bunun sonucunda da keyfi kaçacak anlamına gelir
Rüyada cüzdan bulmak
Rüyasında  boş cüzdan bulmak istetikleri şeylerin  olumlu sonuçlanmayacağı cüzdanın İçi dolu bulmak ise güzel bir ömre işaret ederken aynı zamanda nekahet dönemi ne kadar uzun olursa olsun rüya sahibinin sonunda sıhhatini geri kazanacağı anlamına gelir.