Rüyada Otel Görmek


Rüyada otel gören kişinin gezgin bir ruh haline bürüneceği ve kısa zamanda çok yer göreceği varsayılır. Ayrıca bu kimse, bir yerden bir yere savrulacaktır ve kişisel bunalımlara sürüklenecektir yorumları da yapılmıştır. Genel olarak değişken bir ruh halini ifade eder.

Rüyada Dolu Otel Görmek

Rüyada dolu bir otel gören kişinin işleri açılacak, bereketi artacak demektir. Maddi yönden rahatlayacak olan bu kişinin bahtı da güzel olacaktır.

Rüyada Boş Otel Görmek

Rüyada boş otel gören kişiyi korku dolu anlar beklemektedir. Rüyayı gören kişi hasta ya da yaşlı biriyse, ecel onun kapısında belirmiş anlamını da taşır. Rüyada boş otel gören kişi, paranoyak bir ruh haline bürünecektir.

Rüyada Otelde Kaldığını Görmek

Kişi rüyada otelde kaldığını görüyorsa, bu onun evinden ayrılıp bir yolculuğa çıkacağının işaretçisidir. Bu yolculuk kişiye yeni insanlar ve yeni fırsatlar getirecektir.

Rüyada Otelde Yemek Yediğini Görmek

Rüyada otelde yemek yediğini gören kişinin lüks merakı ortaya çıkacaktır. Bu lüks merakı kişiye uzun vadede pahalıya mal olacaktır ve acısı çıkacaktır.

Rüyada Otel Aldığını Görmek

Rüyada otel aldığını gören kişinin gerçekçi olmayan hayalleri var demektir. Bu gerçekçi olmayan hayaller, kişiyi ait olmadığı bir yere sürükleyecektir. Hayat, bu rüya sahibi için zorlaşacaktır.

Rüyada Otelde Çalıştığını Görmek

Rüyada otelde çalıştığını gören kişinin, iş ve aile hayatında zor bir dönemden geçeceği söylenir. Bu zor dönem, kişiyi yıpratacaktır ve bir girdap gibi rüya sahibini içine çekecektir.

Rüyada Otelin Yıkıldığını Görmek

Rüyada otelin yıkıldığını gören kişi, son zamanlarda çok fazla hüsnü kuruntu yapıyor demektir. Bu huyu kişinin iç huzurunu kaçırmaktadır. Rüya sahibinin maneviyat anlamında zorluklar yaşaması olasıdır.

Rüyada Otelde Beklediğini Görmek

Rüyada otelde beklediğini gören kişi, arafta kalmış demektir. Bu arada kalmışlık rüya sahibini bir süre ikilemde bırakacaktır ve hayatının önemli kararlarına dair bir tercih yapmaya zorlayacaktır.