Rüyada Ördek Görmek


Rüyada ördek görmek kişinin hayatında bazı şeylerin boş geçeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi genel olarak insanlar tarafından kullanılan, her zaman hor görülen, çirkin ördek yavrusunun hayatı misali bir hayat yaşar. Her zaman haksızlığa uğrar ve ömrü hüzün ile geçer. Artık kendini toparlamalı, bu durumları düzeltmeli, insanların değerini bilmesi için emek harcamalıdır.

Rüyada Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada ördek yavrusu görmek rüyayı gören kişinin hayatına yeni, küçük, şirin birinin gireceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin kendi evladı da olabilir, kardeşi de olabilir, yegeni de olabilir.

Rüyada Ördek Avladığını Görmek

Rüyada ördek avladığını görmek hayırlı bir kazanç elde edileceği manasına gelir. Bir kimse rüyasında ava gittiğini, avda da büyük bir ördek yakaladığını görürse, bu rüyayı gören kişinin uzun zamandır üzerinde çalışıp çabaladığı ve birçok zahmet çektiği işin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Ördek Avlamak

Bir kimse rüyasında büyük bir ördek avladığını görürse yeni bir iş kuracak ve bu işinden de çok fazla para kazanacaktır. Bu iş ona hayırlı gelecek, önü açılacak, istediği her şeyi elde etmeye başlayacaktır.

Rüyada Küçük Ördek Avlamak

Bir kimse rüyasında küçük bir ördek bulup, onu avladığını görürse yakında birinden ufak ama güzel bir hediye alacaktır. Bu hediye ile rüya sahibi ile hediyeyi veren kişi arasında bir bağ oluşacak ve araları o saatten sonra hep iyi olacaktı.

Rüyada Ördek Avlayamadığını Görmek

Bir kimse rüyasında ördek avlamaya çalıştığını fakat bir türlü başarılı olup da ördeği avlayamadığını görürse uzun zamandır üzerinde çalıştığı işi sonuçlandıramayacak, emeklerinin hepsi boşa gidecektir. Rüyayı gören kişi bu durumdan ötürü psikolojik olarak da sıkıntı çekecektir.

Rüyada Beyaz Ördek Görmek

Beyaz ördek; güzel ve alımlı bir kadına işarettir. Eğer rüya sahibi bekar biri ise en kısa zamanda hayatının aşkı ile karşılaşacak ve onunla evlenecektir. Eğer rüyayı gören kişi evli biriyse, evlilik hayatındaki sorunların düzeleceğine ve eşi ile olan ilişkisinin de iyiye gideceğine işarettir.

Rüyada Ördek Yumurtası Görmek

Rüyada ördek yumurtası görmek hem iyi hem de kötü manada yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişi evli biri ise yakın zamanda çocuk sahibi olacak ve evi bu çocuk ile bereketlenecektir. Eğer rüyayı gören kişi bekar biriyse dostu olarak gördüğü bir arkadaşının kendisi hakkında kötü söz söylediğine ve dedikodusunu yaptığına işaret eder.

Rüyada Ördek Yediğini Görmek

Bir kimse rüyasında ördek yediğini görürse bu rüya o kişinin şansının açılacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişi yakın zamanda bir tanıdığından güzel bir hediye alır.