Rüyada Ölü Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir?


Rüyada gördüğün ölü genelde senin bir diriye kavuşacağına işaret eder. Her zaman gördüğün ölü rüyalarından sonra ya bir diriye ulaşırsın yada iyi haberler alırsın.

Fakat rüyanda gördüğün ölü annen ise baban kendi akrabalarından biri ise ve bunlar ölmüş ise bunların sende dua beklediğine işarettir. Eğer anneni babanı ölmemişken ölü gördünse buda onları bir şeyden dolayı onları üzdüğüne ve yıktığına işaret eder. Biraz daha hareketlerine dikkat etmek işaretidir. çünkü ölüm nedir. Ölüm kıyamettir ölüm insanın kayametidir. o insanlar ölüyü neden bazı hatalar yapıyosun ve bunların neticesinde bu insanlar bunun sıkıntılarını yaşıyor. eğer rüyanda gördüğn ölüyü tanımıyorsan ve bu bu ölü seninle konuşuyorsa bu korkumç olmayan bir ölü ise sana iyi bir haber var demektir. İyi bir kısmet habercisidir.

Gülen ölü her zaman iyidir. Sana müjdeyi işaret eder. eğer rüyanda bir ölüyü yaıkadığını görürsen buda senin biraz daha saf biraz daha temiz duygularla yaşaman gerektiğini egolarından sıyrılman işaret eder. Eğer kendini rüyada ölü olarak gördüysen bu rüyaların en iyisidir hayat çok kısa bairaz daha temkinli davranarak kendine daha iyi yol çizerek daha iyi kararlar alarak yapacağın işlerde sana yön göstericinin asıl kendin olduğunu düşünerek hareket etmen gerektiğini gösterir.

https://www.dogalist.com/


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir