Rüyada Öldürülmek Görmek


Birinin kendisini öldürdüğünü görmesi kendisini öldüren kimseden çok yararlanır.Rüyasında öldürdüğünü gören kimsenin bir kalabalık tarafından tarafından öldürüldüğünü veya linç edildiğini gören kimse devletin en büyük yardım ve desteğini görür. Boynu vurularak öldürüldüğünü gören kimse hasta ve hastalıktan fakir ise fakirlikten üzüntülü ise üzüntüden kurtulur. Boynu vurularak öldürüldüğünü gören kimse hasta ve hastalıktan fakir ise fakirlikten üzüntülü ise üzüntüden kurtulur.
Rüyada öldürüldüğünü gören kişinin  ömrü uzar ve çok uzun yaşar. İyi insanlardan iyilik görmeye aklıselim insanlar ile ortak işe girmeye tatsızlıklardan kurtulmaya kötülükleri geride bırakmaya açıklanır.
Rüyada öldürülmekten kurtulmak 
Rüyada öldürülmekten kurtulmak rüyayı gören kişinin hayatının ve malının güvende olacağına yorumlanır. Sorunların çözüleceğine işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine  huzura delalet eder.
Rüyada Öldürülmekten Korkmak
Rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü günlerin etkisinden kurtularak düze çıkmayı rahatlamayı  ve huzur bulmaya anlamına gelir.Sıkıntılarından dertlerinden üzüntülerinden korkularından ve kötü düşüncelerinden kurtulacağı şeklinde yorumlanır.
Rüyada silahla öldürülmek istenmek 
Rüyada silahla öldürülmek keyfini neşesini yani huzurunun bozulacağına dost sandığı kişilerin yanından uzaklaşacağına rüyayı gören kimsenin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine delalet eder.