Rüyada Muz Görmek


Rüyada muz görmek, hoş olmayan olaylara, heyecan verici maceralara ve yeni aşk ilişkilerine yorumlanır.

Rüyada bir erkeğin bir bayana muz verdiğini görmesi o kadına sahip olmak istediğine, bayanın kendisine muz verdiğinin görülmesi o kişi tarafından reddedilmesine yorumlanır. Bu rüya bayanlar içinde aynı şekilde tabir edilir bir bayan bir erkeğe rüyasında muz veriyorsa o erkeği arzuladığına, bir erkeğin kendisine muz verdiğini gördüyse o kişi tarafından reddedileceğine tabir edilir.

Rüyada çürük muz görmek, iş hayatında başarısızlıklara yorumlanır. Rüyada bir demet muz görmek, üzüntü, keder ve belaya uyarı habercisidir. Rüyada muz topladığını görmek, yakın zamanda bebek sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada masa üzerinde tabakta muz görmek, hayal kırıklığına, ümitlerin boşa çıkmasına işarettir.

Rüyada muz yediğini görmek, ele geçecek paraya, bol rızıka ve zenginliğe yorumlanır. Bir markette yada manavda muz görmek, elden çıkacak paraya, ekonomik yönden sıkıntılara ve maddi yönden kayıplara yorumlanır. Rüyada muz satın aldığını görmek, yeni arkadaşlıklara ve yeni aşklara tabir edilir.

Rüyada muz soyduğunu görmek, çevresindeki kişilerin kendisine karşı kötü düşünceler içine girdiğine, muzu paylaşıp yediğini görmek, aile içinde huzursuzluğa, yakın arkadaşınızla kavgaya yorumlanır.