Rüyada Maaş Görmek


Rüyada maaş görmek daha çok rüya sahibinin çalışma hayatında önemli bir çalışmaya yatırım yapacağı için oldukça yüklü bir miktarda para harcayacağına ve daha sonrasında da bu paranın daha fazlasını kazanacağına yani yapmış olduğu yatırımın çok karlı olacağına işaret eder. Bununla birlikte kazandığı paranın her kuruşunun alın teri olduğundan dolayı çok bereketli olacağına yorumlanılır.

Bir kişi şayet ücretliyse ve maaş aldığını görürse, gelir düzeyinin değişmeyeceğine ve en kısa zamanda para konusunda ferahlayacağı anlamına gelir. Ancak işsiz bir kimse bu rüyayı görürse, her zaman bir gelir kaynağının olacağına ve etrafındaki insanlardan her zaman yardım alacağına delalet eder. Bir kişi rüyasında para konusunda sıkıntılı olduğunu ve maaş aldığını görürse, etrafındaki bir insana borç para vereceği ve bundan dolayı da hayırlı bir işe kalkıştığı için bu paranın kat be katını kazanacağının habercisidir.

Rüyanızda maaş aldığınızı görürseniz, parasal anlamda çekmiş olduğunuz sıkıntıların artık geçeceğine işaret eder. Ancak rüyanızda birine maaş verildiğini görürseniz, tartışmış olduğunuz herhangi bir konuda haklı olacağınıza yorumlanılır.

Rüyanızda aldığınız maaşınızın eksik olduğunu görürseniz, birçok sorunla yüzleşeceğinize ve yüzleşmiş olduğunuz problemlerinizin tamamen ortadan kalkacağına delalet etmektedir. Ancak rüyanızda maaşınızın fazladan verildiğini görürseniz, şansız olduğunuz ve bu şansızlıklarla baş edeceğiniz, işlerinizi yola sokmak için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Rüyasında maaşınızın gününde almadığınızı görmek, çok yakın bir zamanda söz yada nişan gibi bir organizasyona katılacağınıza yada sizlerin kendi sözünüzün, nişanızın olacağına ve etrafınızdaki herkesi davet edeceğinize delalet eder.

Rüyanızda maaş sırasında beklediğinizi görürseniz, aile içinde meydana gelen tartışmalı konulara dışarıdan birinin sizlere müdahale edeceği anlamına gelir. Zira rüyanızda aldığınız maaşınızı harcadığınızı görürseniz sevgilinizle yada eşinizle yaşayacağınız problemlere işaret eder yada yakın bir akraba veya arkadaşınızın eşiyle yaşayacağı problemlere de yorumlanılır.