Rüyada Lastik Görmek


Rüyada lastik görmek iki yüzlü bir kimse ile tanismaya delalet eder. Bu kişi ile yapacağınız bir ortaklik veya iş anlasmasinda çok zarara uğrayacağınıza, malı ve kişisel itibarınizin önemli miktarda azalacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada lastik görmek, ikiyüzlü söz götürüp getiren birisi ile tanismaya işarettir, insanın lastik ayakkabi giydigim gören insanın neşesini kaçiracak bir işle karşılaşacağına işarettir. Lastik topla oynamak, sevince ve neşeye işarettir. Lastik tekerlek görmek, yeni arkadaşlarla tanismaya ve onlardan birisi ile de akrabalık kurmaya işarettir.

Rüyanızda lastik görmeniz, iki yüzlü birisiyle tanışacağınıza, onunla bir ise girecek olursanız büyük ölçüde zarara ugrayacağınıza, paranız ve itibarınızdan olacağınıza işarettir.

Rüyada lastik görmek, iki yüzlü bir kişiyle tanışacağınıza, onunla bir iş yapmaya kalkıştığınızda büyük zarar edeceğinize yorumlanır. Bu işten hem para hem de saygınlığınızı kaybetmenize neden olacaktır. Rüyasında bir yere lastik diktiğini gören kimse etrafındakilere fikirlerini kabul ettirebilecektir. Parça halinde lastik herkesi hayrete düşürecek bir olaya yorumlanır.

Elbiseye takılan lastik sıkıcı, kısıtlayıcı durumdur.

Rüyada bir giyeceğe takılan lastik kısıtlayıcı, sıkıcı bir durumdur. Rüyasında bir yere lastik diktiğini gören kimse kendi fikirlerini kabul ettirebilecektir. Parça halinde lastik herkesi şaşırtacak bir olaya işarettir.

Rüyada lastik ayakkabı giydığını görmek; bir sebepten dolayı mutluluğun bozulacağına işarettir.