Rüyada Kuzu Görmek


Rüyada kuzu görmek rüyayı gören kişinin hayatının güzelleşeceğine delalet eder. Hayatındaki tüm kötülükler gider, hastalığı varsa hastalıktan kurtulur.

Rüyada Kuzu Sevmek

Kuzu evlat demektir. Genelde de kız çocuğuna yorulur. Bir kimse rüyasında kuzu sevdiğini görürse gördüğü kuzu gibi küçük şirin beyaz bir kızı olur.

Rüyada Kuzu Kesmek

Rüyasında kuzu kestiğini gören kişi evladı olmasın diye çabalayan kişidir. Rüyayı gören kişi ya korkularından ötürü ya da başka sebeplerden çocuk sahibi olmak istemez ve çocuğu olmasın diye kendini korur.

Rüyada Kuzu Çevirme Görmek

Ziyafete delalet eder. Rüyasında kuzu çevirme gören kişi yakın zamanda birilerine ziyafet verir. Ziyafete sevdiği ve değer verdiği herkesi çağırır.

Rüyada Kuzu Eti Görmek

Rüyada kuzu eti görmek pek hayra yorulmaz. O yakınlarda çocuklara zarar verildiğine işaret eder. Rüyayı gören kişi etrafına iyice bakmalı, zarar gören çocukları korumalıdır.

Rüyada Bir Kuzunun Kesildiğini Görmek

Bir kimse rüyasında yanında kuzunun kesildiğini görüp engel olmadığını görürse bu rüya gören kişinin haksızlık karşısında sustuğunu gösterir. Kişi haksızlık ile karşı karşıya geldiğinde susmak yerine ona engel olmalıdır.

Rüyada Kuzu Emzirmek

Bir bayan rüyasında kuzu emzirdiğini gördüyse bu bayan çocuğa hazır demektir. Artık bir çocuk sahibi olup, ona bakabilir.

Rüyada Kuzu Sürüsü Görmek

Küçük ve sevimli misafirlere işarettir. Rüyasında kuzu sürüsü gelen kişiye yakında çocuklu aileler misafirliğe gelir. Bu çocuklar gelen kişiyi çok fazla sevmektedir.

Rüyada Ölü Kuzu Görmek

Ciddi sıkıntıların yaklaştığına işaret eder. Rüyayı gören kişi maddi yönden büyük sıkıntılar çeker ve bu sıkıntılar onda psikolojik bunalımlara sebep olur.