Rüyada Küstüğünü Görmek


Küsmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Rüyada küsmek küsmek fiilinin aksine barış ve huzur anlamına gelir. Kişinin kırgın olduğu biri var ise arası düzelir. Dargınlıklar yok olur. Barış ve mutluluk dolu günler onunla olur.

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Bir kimse rüyasında küs olduğu birini görür ise yakın zamanda araları düzelir ve küskünlük ortadan kalkar. Artık onlar küs olmayı bırak dost olmaya başlar.

Rüyada Biriyle Küsmek

Kişinin yakın zamanda bir kırgınlık yaşayacağına ama bunun yanlış anlamadan kaynaklandığını öğreneceğine ve küstüğünü gördüğü kişi ile arasının düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Birine Küsmek

Yıllardır görüşülmeyen biri ile yolların tekrar bir araya geleceğine ve geçmişte yaşanan tüm kırgınlıkların son bulacağına işarettir.

Rüyada Küsmek ve Barışmak

.Bir kişi rüyasında birisine önce küstüğünü sonra da o kişi ile barıştığını görüyorsa bu iyiye işarettir. Kişi sinirini ve egosunu bir kenara koyarak arası limoni olduğu yakınlarıyla tekrar bir araya gelecektir.

Rüyada Dağa Küsmek

Bir kişi rüyasında normal hayatımızda mecazi olarak kullandığımız dağa küsme tabirini rüyasında görüyorsa bu kişinin melankolik bir ruh haline kapıldığının göstergesidir.

Rüyada Arkadaşla Küsmek

Rüyada arkadaşla küsmek rüyada görülenin tam aksine iyi olayların rüya sahibini beklediğine delalettir.

Rüyada Anne Babaya Küsmek

Rüyada anne ya da babaya küsmek bir isyan işaretidir. Bu rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde bütün öfkesini düşünmeden dışarıya boşaltacaktır.

Rüyada Eşine Küsmek

Rüyasında eşine küstüğünü gören kişi belli korkulara sahiptir. Eşinden gizlediği şeylerin er ya da geç gün yüzüne çıkacağının o da farkındadır.