Rüyada Kurs Vermek


Rüyada kurs vermek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine, çekilen zahmetin sona ereceğine, kucaklaşacağına, hasret ve özlem gidereceğine, hastalıklarının düzeleceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada kurs vermek gördüyseniz
  • Kendinize dönük ilgi alanlarınız daha çok işinize yarayabilir.

Rüyada yatılı kurs yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine alamet eder.

Rüyada kurs vermek gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada kurs arkadaşlarını görmek çok başarılı işlerin altına imza atacağına, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine alamet eder.

Rüyada kurs görmek sorunlarının sürekli artacağına, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine delalettir.

Rüyada kurs yeri görmek maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine inanılır.

Rüyada kurs açmak daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, parasal anlamda rahat edeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada kurs hocasını görmek tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada kuran kurs görmek çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına alamet eder.