Rüyada Köprü Görmek


Rüyada köprü görmek, size verilen tüm görevleri yerine getirerek artık kendi istek ve önceliklerinize ağırlık vermeye yorumlanır. Başkaları için çalışıp çabalayanlar artık kendileri için mücadele verirler. Örneğin çalışan kişiler kendi işlerini kurabilirler. Kendi hayallerinizi hayata geçirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Kendi donanımınızı sağladığınız bir konuda başarı elde edilir. Tez vakitte murada erilir ve istediğiniz bir işe ulaşabilirsiniz. Uzun zamandır çok istediğiniz bir kariyer hedefine ulaşılır. Size inanan güvenen insanlar hiç yalnız bırakmazlar. Örneğin eğitim hayatına devam eden biri için sınavlarında başarılı olacaklarına işarettir. Notlarınız eskisinden daha iyi gelmeye başlayabilir.

Rüyada Köprüden Geçmek

İş arayan ve bulamayan biri için tez vakitte yeni bir işe girmek demektir. Geliri kesilen kişilerin yeniden gelirleri devam eder. Haksızlığa uğrayan kişilere hakları geç de olsa verilir.  Birikim yapanlar için mal kazanma veya iş kurmak olarak yorumlanabilir. Kişinin dükkanı varsa ticari hayatta çok başarılı olur. Rüyada köprü altından geçmek, satın almak istenilen bazı şeyler rahat rahat bir şekilde alınabilir ve alım gücü artar. Talih döner ve şanssız hissedilen bir konuda şans bir anda yüzünüze güler. Eviniz için yeni eşyalar da alınabilir.

Rüyada Köprüden Düşmek

Sevdiğiniz bir insana karşı yapılan yanlış bir davranışının sonucunda pişman olmak ve çevresinden ağır eleştiri almak demektir. Kontrol dışı söylenen bir söz birinin kalbini kırabilir. Sevdikleriniz ile aranız açılabilir. Rüyada köprüden atlamak, yaşanan talihsizlik ve de moral bozukluğunu atlatmak anlamına gelir. Aynı zamanda bu rüyayı görmek ayrılıkların kısa sürmesine de yorumlanır.

Rüyada Köprüden Karşıya Geçememek

Bu rüya aile büyüklerinin ya da kendisine yardım etmek isteyen birileri varsa onlardan hayırlı haberler almak demektir. Sevdikleriniz size destek olabilir ve yabancı birinden yardım istemek zorunda kalınmaz.

Rüyada Köprüde Koşmak

İş hayatında yeniliğe yorumlanır ve kişi bulunduğu makamı değiştirebilir. Size yeni bir iş teklifi de gelebilir. Çalışma ortamında başarılı olmanız sebebi i terfi gelebilir ve bulunduğunuz pozisyonda değişiklik söz konusu olabilir. Patronunuz tarafından size daha fazla sorumluluk verilebilir. İş hayatında kişi hızla yükselişe geçer ve başarı merdivenlerini beklendiğinden de hızlı bir şekilde tırmanabilir.