Rüyada Keskin Nişancıdan Kaçmak


Rüyada keskin nişancıdan kaçmak atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, şansının açılacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada keskin nişancıdan kaçmak gördüyseniz:

Rüyada keskin nişancıdan kaçmak üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, bundan hayır göreceğine işaret eder.

Rüyada keskin nişancıdan saklanmak rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine yorulur.

Rüyada keskin nişancı iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada keskin bıçak almak geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine işaret eder.

Rüyada keskin nişancı oldurmek çok büyük başarılar kazanacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada keskin kılıç görmek sevinçli bir haber alınacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, ardından yeni bir iş bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada keskin orak görmek ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, insanların hayır dualarının alınacağına yorulur.

Rüyada keskin bir bıçak görmek pek çok kişinin size imrenerek bakacağına, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına inanılır.