Rüyada Kelebek Görmek


Rüyada görülen kelebek yolculuğa işaret eder. Rüyayı gören kişi yakın zamanda yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculukta hayatını değiştirecek bir çok şeyle karşılaşacaktır.

Rüyada Kelebek Kanadı Görmek

Rüyasında kelebek kanadı gören kişi çıkacağı yolculukta yanına arkadaş aramaktadır. Bu arkadaş ile yolculuğu daha da keyifli bir hal alacaktır.

Rüyada Kelebeğin Kanadını Koparmak

Rüyasında kelebeğin kanadını kopardığını gören kişi yolculuk esnasında arkadaşının kalbini kırar. Bu kalp kırıklığını gidermez ise bir daha o arkadaşı ile görüşemez.

Rüyada Kelebek Beslemek

Rüyasında kelebek beslediğini gören kişi hiç tanımadığı birine büyük bir yardımda bulunur. Bu kişi onun sayesinde hayatına devam eder.

Rüyada Kelebek Öldürmek

Rüyada kelebek öldürmek istemeden birinin kalbini kırmaya delalet eder.Kişi farkına varmadığı için bu durumu düzeltme şansı da bulamaz.

Rüyada Kelebek Almak

Bir kimse rüyasında kelebek aldığını görürse misafir ağırlayacaktır. Bu misafir onun sevdiği bir dostu ya da sevdiği bir akrabası olabilir.

Rüyada Kelebek Konması

Bir kimsenin üzerine rüyasında kelebek konarsa bu kişiye yakın bir zamanda güzel bir haber gelir: Bekar bir kimse ise bu haber işle ilgilidir evli bir erkek ise bu haber bebekle ilgilidir.

Rüyada Ölü Kelebek Görmek

Düşman manasına gelir. Bir kimse rüyasında ölü kelebek görürse bu kimsenin yakınında düşmanları olduğuna dair yorumlanır. Bu düşmanlar ona zarar vermek için pusu kurmuşlardır.

Rüyada Uçuşan Kelebek Görmek

Bir kimsenin rüyasında uçuşan kelebekler görmesi o kişinin etrafının kalabalık olduğuna işarettir. Sevenleri çok fazladır ve onu asla yalnız bırakmazlar.