Rüyada kedi görmek ne anlama gelir?


Rüyada kedi görmek yanlış anlaşılan sembollerden biri olmasına rağmen çok önemli bir semboldür. Çünkü farkındalık ile ilgili bir semboldür. Kadınlar için kedi çok önemlidir. Çünkü kedi sezgilerle ilgilidir. Evin korunmasıyla ilgilidir.

Rüyada kedi görmek evdeki sıkıntıları alıp götüreceğini yorumlar. Rüyada kedi insanlara sezgilerini fark etmeyi, bulanık olan belirsiz olan bir alanda hatta karanlıkta görmeyi yani her nasıl bir sıkıntılı bir durumdan geçiyor olursanız olun içgüdülerinize kendi doğanıza güvenmeyi haber verir.

Kedi, Ev ile aileyi koruyucu sembollerden biridir. Olumsuz sanılan siyah kedi sembolü genellikle insanların karşısına çıkar. Siyah kedi aksine karanlığın içinde en rahat hareket eden yani kendini göstermeyen belli olması gereken durumda kendisini gösteren bir semboldür. Sizinde olaylara çok fazla kendini atmadan ama durumla ilgili her ne yapılması gerekiyorsa onu ortaya atmanız iyi niyetinizi koruyarak davranmanız gerekir. onun için kedi iyi bir sembol olarak yorumlanabilir.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir